Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Svietidlo TIP SE black - čierna

Kód: NC-TIP_SE-BK
Neohodnotené
Značka: NITECORE
38 € 31,67 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonná LED kľúčenka NITECORE TIP SE s výstupom LED 700LM
TIP SE využíva 2 x OSRAM P8 LED s celkovou reflexnou optickou šošovkou na vyžarovanie maximálneho výkonu 700 lúmenov, maximálnej intenzity lúča 2 100 cd a maximálneho dosahu svetla 90 metrov. Nízkoenergetický mikroprocesor umožňuje automatické hibernácie s veľmi nízkym parazitickým odtokom 5A. Zabudovaný Li-ion akumulátor 500 mAh ponúka maximálnu dobu prevádzky 50 hodín. Nabíjací port USB-C umožňuje pohodlné a reverzibilné pripojenie nabíjacieho kábla. Vnútorná nepremokavá konštrukcia môže tiež poskytnúť účinnú ochranu pre nabíjací port. Integrovaná technológia ATR reguluje výkon TIP SE podľa pracovných podmienok a okolitého prostredia, aby sa udržal optimálny výkon.
K dispozícii sú 2 užívateľské režimy. V režime DEMO sa automaticky vypne za 30 sekúnd, určené pre EDC a krátkodobé osvetlenie. V DAILY móde bude stála a navrhnutá na vonkajšie a dlhodobé osvetlenie, napríklad na turistiku a kempovanie. Umožňuje priamy / okamžitý prístup k TURBO v akomkoľvek stave pre vyhľadávanie na veľké vzdialenosti. Môže byť nepretržite napájaný z externého zdroja, aj keď je v stave nabíjania. Vyrobené z hliníkovej zliatiny s ľahkou a pevnosťou s tvrdým eloxovaným povrchom HA III, je zaručené vynikajúcou odolnosťou proti opotrebeniu a pohodlným nosením s hmotnosťou iba 26 g (0,92oz) (bez klipu) a za každého počasia použiteľného v krytí IP54 a 1m odolný proti nárazu.
Parametre:
Použitá LED: 2 x OSRAM P8 LED
Maximálny výstup LED: 700lm
Farba svetla: Biela
Dosah svetla: 90 metrov
Životnosť LED: 50000h
Vhodné akumulátory/ batérie: Li-ion akumulátor 500 mAh
Počet režimov: 2  
Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný antiabrazívny povrch
Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna, Šedá
Maximálna výdrž svietenia: 50hod. (max. výkon)
Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
Vode odolnosť: podľa štandardu IP54
Dĺžka: 60 mm
Váha: 26g 
Obsah balenia:
Svietidlo UV, vstavaný Li-ion akumulátor 500mAh (vložené v svietidle). 
Ovládanie svietidla:
K dispozícii sú 2 užívateľské režimy. V režime DEMO sa automaticky vypne za 30 sekúnd, určené pre EDC a krátkodobé osvetlenie. V DAILY móde bude stála a navrhnutá na vonkajšie a dlhodobé osvetlenie, napríklad na turistiku a kempovanie. Umožňuje priamy / okamžitý prístup k TURBO v akomkoľvek stave pre vyhľadávanie na veľké vzdialenosti. Môže byť nepretržite napájaný z externého zdroja, aj keď je v stave nabíjania.  
Nabíjanie batérie: 
Do USB konektora v kľúčenke, vložte USB kábel. Nabíjanie je signalizované svietením modrej LED. Pri plnom nabití, nabíjanie automaticky prestane.
Upozornenie:
Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :
- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.
- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Dodatočné parametre

Kategória: T Séria (LED Kľúčenky)
Dosvit: 90
Max. intenzita svetla (cd): 2100
Max. svetelný tok (lm): 700
Nabíjanie akumul. v svietidle: Áno
Počet režimov svietenia: 4
Vodotesnosť: Áno
Vstavaný akumulátor: Áno
Materiál tela: letecká hliníková zliatina
Do výbušného prostredia: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: