Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Inteligentá nabíjačka KLARUS C8 - osemšachtová

Kód: 189
Neohodnotené
Značka: Klarus
44,50 € 37,08 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatická, inteligentá nabíjačka KLARUS C8 - osemšachtová

Klarus C8 je univerzálna, automatická a inteligentná osemšachtová nabíjačka, kompatibilná s takmer všetkymi typmi dobíjacích akumulátorov a tým eliminuje potrebu vlastniť niekoľko nabíjačiek naraz. C8 je schopná automaticky rozpoznať Li-ion, Ni-MH a Ni-Cd dobíjacie akumulátory a použiť vhodný režim nabíjania (konštantný nabíjací prúd (CC), konštantné nabíjacie napätie (CV) a dobíjanie). Každá z ôsmich sácht je riadená mikroprocesorom. Klarus C8 je schopná monitorovať a dobíjať akumulátory nezávisle na sebe. Počas nabíjania blikajú 1-3 oranžové kontrolky pri každom nabíjanom akumulátore, po dokončení nabíjania kontrolky svietia trvalo, bez blikania. Je to úplne nová vysoko pokročilá inteligentná nabíjačka s ktorou je nabíjanie tak jednoduché. Veľkou prednosťou tejto nabíjačky je jej multifunkčnosť, pri nabíjaní akumulátorov je možné súčasne nabíjať cez bočný USB port nabíjačky aj akumulátor umiestnený v tele nejakého elektronického zariadenia napr. mobilný telefón. Tento USB port neslúži ako záložný zdroj tzv. Power Bank!! USB kábel (nie je súčasťou baleina). Pripojte zariadenie, ktorého akumulátor má byť nabitý napr. mobilný telefón. Aktuálny priebeh nabíjania nie je signalizovaný na nabíjačke.

Parametre:

Vstupné napätie: DC 12V 3,5A

Výstupné napätie: 4,2V±1%/ 1,48V±1%

Nabíjací prúd: 650mA

Ukončenie nabíjania pri napätí akumulátora maximálne na 4,2V Li-ion a 1,5V pri Ni-MH

Podporované akumulátory: Li-ion 3,7V - 10440, 14500, 16340 (RCR123), 17500, 17670, 18490, 18650, 22650, 26650 a
Ni-MH/ NiCd: 1,2V AA, AAA, AAAA, C

Osem nezávislých pozícií pre nabíjanie (je možné nabíjať jednu, alebo až do osem akumulátorov

Ochrana proti opačnému vložení batérií, skratu, prebitiu

Prevádzková teplota: 0 ~ 40°C

Rozmery: 215 x 132 x 40 mm

Hmotnosť: 278g (bez akumulátorov a napájacieho kábla)

Nabíjanie:

Pripojenie nabíjačky do el. siete je signalizované svietením modrej indikačnej LED v pravom hornom rohu. Nabíjanie je kontrolované mikroprocesorom a vypína sa automaticky po dobití akumulátora. Počas nabíjania blikajú 1-3 oranžové kontrolky pri každom nabíjanom akumulátore, po dokončení nabíjania 3 oranžové kontrolky svietia trvalo, bez blikania. Nabíjačka chráni akumulátor aj pri jeho opačnom vložení do nabíjačky. Vtedy ho nenabíja a všetky tri kontrolky blikajú. Nabíjačka má konektor pre alternatívny zdroj 12V pre nabíjanie v aute. 

Funkcia USB nabíjania akumulátora napr. v mobile: Pre využitie tejto funkcie, musí byť nabíjačka pripojená do el. siete pomocou priloženého adaptéra na 230V. Stačí už len pripojiť USB kábel k USB portu z bočnej strany tela nabíjačky. Pripojte zariadenie, ktorého akumulátor má byť nabitý napr. mobilný telefón. Aktuálny priebeh nabíjania nie je signalizovaný na nabíjačke.

Obsah balenia:

Nabíjačka C8, napájací kábel s el. adaptérom na 230V

Upozornenie:
 
Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory. Nedoporučuje sa nabíjať nechránené akumulátory, v opačnom prípade je nutné kontrolovať Voltáž akumulátora. Pri dosiahnutí 4,2V, treba akumulátor vybrať z nabíjačky, aby nedošlo k prehrievaniu a prebitiu akumulátora. Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných LED na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvádzané v návode na použitie. Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené.

Dodatočné parametre

Kategória: NABÍJAČKY
? Počet nabíjacích slotov: 8 slotov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: