Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

ThruNite - Nabíjateľná LED Baterka THRUNITE - TN40 (4450 lumenov)

Kód: 994546
Neohodnotené
Značka: Thrunite
298,80 € 249 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjateľná LED Baterka THRUNITE - TN40 (4450 lumenov)

Extrémne silné svietidlo THRUNITE TN40 sa vyznačuje nielen extrémnym výkonom, ale aj farebnou LED indikáciou aktuálneho stavu, vstavaného akumulátora, ktorá je umiestnená v zadnom tlačidle. Slúži aj ako ukazovateľ stavu akumulátora pri nabíjaní. Svietidlo je schopné produkovať až neuveritelných 4450 lúmenov bieleho denného svetla. TN40 je možné napájať len na vstavaný Li-ion battery pack s kapacitou 6800mAh 7,2V. Tento vstavaný akumulátor, nabíjate priamo v tele svietidla, pomocou priloženého adaptéra na 230V. THRUNITE TN40 je skvelé extrémne silné svietidlo, vhodné napr. pre turistiku, outdoorové aktivity všetkého druhu. Ideálne je hlavne pre políciu - pátračské akcie, bezpečnostné služby a na osvetlenie vzdialeného cieľa. TN40 je extrémne výkonné svietidlo. Je v ňom použitá extrémne výkonná 4x CREE XP-L HI LED, ktorá je schopná produkovať už spomínaných až 4450 lumenov a má denný odtieň svetla. Dosvieti až na vzdialenosť 1151m. Denný odtieň bieleho svetla, pôsobí prirodzenejšie a príjemnejšie pre ľudské oko oproti studenému odtieňu svetla, ktorý je momentálne najbežnejší u týchto svietidiel. Svietidlo zapínate/ vypínate a režimy svietenia meníte jednoducho, vďaka bočnému okrúhlemu spínaču na hlave svietidla. Takže si môžete vybrať intenzitu svetla, ktorá je ideálna pre to, čo potrebujete aktuálne robiť. Svietidlo má aj zadný spínač, ktorý však funguje, len ako indikátor aktuálneho stavu akumulátora a ukazovateľ stavu nabíjania. TN40 má spomínaný bočný prepínač, takže zmena medzi režimami je rovnako rýchla a jednoduchá, ako zapnutie/ vypnutie. Telo je vyrobené z vysoko kvalitného leteckého tvrdeného hliníka a jeho tvrdo eloxovaný povrch slúži nato, aby sa zabránilo poškriabaniu a poškodeniu povrchu. Svietidlo má krytie IPX-8 štandard, čo znamená, že je použitelné do každého počasia a dokonca aj ponorné až 2 metre. Je to skvelé extrémne silné svietidlo, ktorého výkon Vás ohromí.

Parametre:

 • Použitá LED: 4x CREE XP-L HI LED, Denný odtieň svetla
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 4450 lumenov
 • Dosah svetla: 1151 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-ion battery pack s kapacitou 6800mAh 7,2V
 • Pracovná voltáž: 5 - 9V
 • Svietidlo má výrazne ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 6 Režimov - 100%, 40%, 13%, 2%, 0,03%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký
 • Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Maximálna výdrž svietenia: 85min. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 57dní (min. výkon)
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: 85min. (4450lm-100% výkon), 2,7hod. (1780lm-40% výkon), 9,5hod. (580lm-13% výkon), 2,5dňa (90lm-2% výkon), 57dni (1,2lm-0,03% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 17,3cm, Priemer tela: 5,2cm, Priemer hlavy: 10cm
 • Váha: 785g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Svietidlo, vstavaný Li-ion battery pack s kapacitou 6800mAh 7,2V, 2x náhradný O-krúžok, pás cez rameno, 1x náhradná gumová krytka spínača, 1x náhradná gumová krytka zadného tlačidla, kovový krúžok, nabíjací adaptér na 230V.

Ovládanie svietidla:

Aby Vám svietidlo svietilo, potrebujete odskrutkovať telo svietidla so vstavaným akumulátorom a vytiahnuť z neho plastový medzikus. Svietidlo THRUNITE TN40 má pamäť režimov, aby zabezpečilo priamy prístup k skôr používanému režimu svietenia. Svietidlo sa zapína/ vypína stláčaním spínača na hlave svietidla. Jednotlivé svetelné režimy sa menia spínačom na hlave svietidla. Zmena režimov nastáva stláčaním a podržaním spínača cca 2sec. Svetelné režimy počas držania spínača sa cyklicky menia. Režim 100% aktivujete v ktoromkoľvek svetelnom režime - rýchlym dvojklikom spínača. Režim STROBE navolíte iba v 100% zapnutom stave, rýchlym dvojklikom spinača. Opätovné vrátenie sa do naposledy používaného svetelného režimu, nastáva stlačením a podržaním spínača cca 2sec.

Farebná indikácia stavu akumulátorov v tlačidle, umiestnenom v zadnej časti svietidla:

 • Modrá farba -  Keď má akumulátor aktuálny stav energie dostatočný 100-50%
 • Fialová farba -  Keď má akumulátor aktuálny stav energie dostatočný 50-25%
 • Červená farba - Keď má akumulátor aktuálny stav energie nedostačujúci 25-1%. Znamená to, že vstavaný akumulátor je potrebné nabiť.

Nabíjanie:

Odklopte gumenú krytku v umiestnenú zadnej časti tela svietidla, kde sa nachádza valčekový konektor. Pripojte priložený adaptér na 230V. Nabíjanie a aktuálny stav nabitia vstavaného akumulátora je signalizovaný v LED indikácii zadného tlačidla, ktoré treba stlačiť. Doba nabítia plne vybitého vstavaného akumulátora trvá cca 2,8hod.

Farebná indikácia stavu akumulátorov v tlačidle, umiestnenom v zadnej časti svietidla:

 • Modrá farba -  Keď má akumulátor aktuálny stav energie dostatočný 100-50%
 • Fialová farba -  Keď má akumulátor aktuálny stav energie dostatočný 50-25%
 • Červená farba - Keď má akumulátor aktuálny stav energie nedostačujúci 25-1%. Znamená to, že vstavaný akumulátor je potrebné nabiť.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: