Doprava zdarma pri nákupe od 60 €

Powerbanka do mrazu NITECORE SUMMIT 10000 – karbónová s ohrevom, do −40 °C, IPX5, 175 g

Kód: NCX-SUMMIT10000
Neohodnotené
144 € 117,07 € bez DPH Jednotková cena:
skladom
Môžeme doručiť do:
21.10.2026

Nitecore SUMMIT 10000 je karbónová powerbanka do mrazu s vlastným vyhrievaním a kapacitou 10 000 mAh (38,5 Wh; menovitá kapacita pri 5 V je 6 400 mAh). Pracuje až do −40 °C – pri −20 °C jej v laboratóriu NITECORE zostalo približne 70 % kapacity. Má porty USB-C a USB-A s výstupom až 20 W, krytie IPX5, váži 175 g a v balení je termoizolačné vrecko a opletený kábel USB-C.

10 000 mAh20 W175 gIPX5

Detailné informácie

Podrobný popis

KEEP INNOVATING
NITECORE
SUMMIT 10000
Powerbanka do mrazu s vlastným vyhrievaním – 10 000 mAh, pracuje až do −40 °C
10 000 mAh
kapacita článkov
−40 °C
pracuje až do
20 W
max. výstup

NITECORE SUMMIT 10000 je karbónová powerbanka do mrazu s vlastným vyhrievaním. Má kapacitu 10 000 mAh (38,5 Wh), pracuje až do −40 °C, cez USB-C a USB-A dáva výstup až 20 W, má krytie IPX5 a váži 175 g. V balení je termoizolačné vrecko a opletený kábel USB-C na USB-C.

Bežnej powerbanke mráz berie energiu. Keď teplota SUMMIT 10000 klesne pod 0 °C a powerbanka nabíja telefón alebo sa sama nabíja, vyhrievanie sa zapne automaticky. V laboratóriu NITECORE jej pri −20 °C zostalo k dispozícii približne 70 % kapacity, kým bežná powerbanka dala najviac 10 % alebo vôbec nič.

Kapacita 10 000 mAh je údaj článkov pri 3,85 V. Pri 5 V na výstupe uvádza NITECORE menovitú kapacitu 6 400 mAh. Pri izbovej teplote nabije iPhone 14 Pro približne 2,3-krát.

Nitecore SUMMIT 10000 v mraze – podľa výrobcu približne 70 % kapacity pri −20 °C, bežná powerbanka len do 10 %
Energia aj pri −40 °C

Pri −20 °C ti bežná powerbanka dá len zlomok energie alebo vôbec nič. SUMMIT 10000 je stavaná presne na takýto mráz: s vlastným vyhrievaním pracuje až do −40 °C a aj v chlade dáva stabilný výstup.

Laboratórium NITECORE to zmeralo pri −20 °C: SUMMIT 10000 mala k dispozícii približne 70 % kapacity, bežná powerbanka buď nefungovala vôbec, alebo dala len 10 %. Je to orientačné meranie, v teréne sa výsledok môže líšiť podľa podmienok.

Pod nulou sa ohreje sama

V mraze nemusíš nič nastavovať. Keď teplota powerbanky klesne pod 0 °C a zapojíš do nej telefón alebo nabíjací kábel, vyhrievací režim sa zapne automaticky. Teplotu strážia dva teplotné moduly a že ohrev beží, ukáže trvalo svietiaci červený indikátor.

Ak ju chceš ohriať vopred, keď ešte nič nenabíja, stačí krátko stlačiť tlačidlo. Pri teplote okolia nad −10 °C ju môžeš používať hneď, pod −10 °C sa musí 5 až 10 minút ohrievať. Ohrev sa sám nevypne – keď ho už nepotrebuješ, vypni ho dvojitým stlačením a powerbanka prejde do hibernácie.

Nitecore SUMMIT 10000 nízkoteplotný vyhrievací režim – pod 0 °C sa zapne sám, červený indikátor, dva teplotné senzory
Nitecore SUMMIT 10000 vyhrievací systém PI – žiariaci vyhrievací panel vo vnútri powerbanky pri nocovaní v stane
Rýchly ohrev, malé straty

Pri zimnom nocovaní v stane býva powerbanka jediný zdroj energie, takže každé stratené percento bolí. SUMMIT 10000 preto ohrieva systém PI, ktorý pracuje rýchlo a účinne a drží článok pri vhodnej teplote, aby sa v mraze strácalo čo najmenej energie.

Pomáha aj samotný plášť: uzavretá karbónová konštrukcia funguje v chlade ako tepelná izolácia.

Ráno pripravená, bez straty energie

Keď je powerbanka v mraze pripojená k externému zdroju, zapne sa predhrev. Počas neho sa drží v teple bez toho, aby míňala vlastnú energiu, takže keď ju odpojíš, môžeš ju hneď použiť.

V chate alebo na základni ju tak necháš cez noc na nabíjačke a ráno si do terénu berieš teplú a nabitú powerbanku. Údaje k predhrevu pochádzajú z laboratória NITECORE a sú orientačné.

Nitecore SUMMIT 10000 predhrev pri pripojení k zdroju – drží teplotu bez spotreby vlastnej energie, polárny tábor
Nitecore SUMMIT 10000 príslušenstvo v balení – termoizolačné vrecko a opletený kábel USB-C odolný proti praskaniu v mraze
Termoobal a kábel do mrazu v krabici

Pod nulou nos powerbanku v termoizolačnom vrecku, ktoré je súčasťou balenia – pri teplotách pod 0 °C to odporúča aj NITECORE. Vrecko izoluje a znižuje tepelné straty.

V krabici je aj opletený kábel USB-C na USB-C. Oplet má podľa výrobcu účinne brániť praskaniu kábla pri nízkych teplotách, takže termoobal ani kábel do mrazu nemusíš dokupovať.

Na koľko nabití vystačí

10 000 mAh stačí na telefón, čelovku, slúchadlá aj ďalšiu drobnú elektroniku. Pri izbovej teplote nabije podľa merania NITECORE iPhone 14 Pro približne 2,3-krát, Huawei Mate 50 Pro 1,5-krát, čelovku NITECORE UT27 4,5-krát a akumulátor NITECORE NL1835R s kapacitou 3500 mAh 1,5-krát.

Tieto čísla platia pri izbovej teplote, v mraze bude nabití menej. Kapacita 10 000 mAh je údaj článkov pri 3,85 V (38,5 Wh), pri 5 V na výstupe uvádza NITECORE menovitú kapacitu 6 400 mAh. Obe čísla sú správne, len sú uvedené pri inom napätí.

Nitecore SUMMIT 10000 kapacita 10 000 mAh – podľa výrobcu 2,3× iPhone 14 Pro, 4,5× čelovka UT27 pri izbovej teplote
Nitecore SUMMIT 10000 porty USB-C a USB-A – výstup až 20 W, vstup 18 W cez USB-C PD, rýchle nabíjanie QC a PD
USB-C aj USB-A, až 20 W

Telefón zapojíš do USB-C, kábel s klasickým konektorom do USB-A a powerbanka sama rozpozná, čo nabíja. USB-C (IN/OUT) podporuje PD a dáva až 20 W (5 V⎓3 A / 9 V⎓2,22 A / 12 V⎓1,68 A). Cez ten istý port sa powerbanka aj nabíja, výkonom až 18 W (5 V⎓2,4 A / 9 V⎓2 A). USB-A (OUT) podporuje QC a dáva až 18 W (5 V⎓3 A / 9 V⎓2 A / 12 V⎓1,5 A).

Keď nabíjaš dve zariadenia naraz, spolu dostanú 5 V⎓3 A, teda 15 W. A jedna zimná poznámka: pri teplote pod 5 °C nefunguje rýchle nabíjanie PD ani QC – s tým počítaj, keď nabíjaš vonku v mraze.

Aj pre hodinky a slúchadlá

Športové hodinky, náramok či bezdrôtové slúchadlá potrebujú len malý prúd – na ne má SUMMIT 10000 režim nízkeho prúdu. Zapneš ho dlhým stlačením tlačidla, potvrdí ho biely indikátor a funguje na USB-A aj USB-C.

Režim sa sám nevypne, preto ho po dobití vypni ďalším dlhým stlačením.

Nitecore SUMMIT 10000 režim nízkeho prúdu – dlhé stlačenie, biely indikátor, nabíjanie hodiniek a slúchadiel
Nitecore SUMMIT 10000 indikátor nabitia – štyri modré LED po 25 %, porty USB-A OUT a USB-C IN/OUT
Koľko ti ostáva, vidíš jedným stlačením

Krátke stlačenie tlačidla rozsvieti štyri modré indikátory: štyri znamenajú približne 100 %, tri 75 %, dva 50 % a jeden 25 %. Keď jeden bliká, powerbanka je takmer vybitá a treba ju čo najskôr nabiť.

Pri nabíjaní powerbanky indikátory blikajú; keď všetky štyri svietia trvalo, je plná. Nabíjať ju môžeš len cez USB-C označený IN/OUT, USB-A je iba výstup.

Jednodielny karbón bez spojov

Na ľade či skalách ti powerbanka z rúk vypadne skôr či neskôr. SUMMIT 10000 má plášť z jedného kusa karbónu bez spájaných švov, ktorý má po páde odolávať praskaniu; spájaný plášť sa podľa výrobcu po páde ľahšie poškodí alebo praskne.

Celá powerbanka váži 175 g ± 5 g a je hrubá len 14,5 mm (125,5 × 63,5 × 14,5 mm).

Nitecore SUMMIT 10000 jednodielny karbónový plášť bez spojov – porovnanie s lepeným plášťom, ktorý po páde praská
Nitecore SUMMIT 10000 odolnosť – pád z 1,5 m a krytie IPX5 proti dažďu, powerbanka dopadá na ľad
Dážď aj pád z 1,5 m

Cestou na hrebeň aj do chaty ťa dážď nezaskočí: krytie IPX5 znamená, že zvládne dážď a striekajúcu vodu. NITECORE ju deklaruje aj ako odolnú proti pádu z výšky 1,5 m.

Ponárať sa však nesmie. Manuál zároveň upozorňuje, že pád alebo nadmerná sila ju môžu poškodiť. Na dlhší čas ju odkladaj na suché a vetrané miesto.

Šesť ochrán v elektronike

Lítiový článok v batohu má mať nad sebou dozor. SUMMIT 10000 má ochranu proti nadprúdu, skratu, hlbokému vybitiu, prebitiu a prepätiu a k tomu teplotnú ochranu.

K bezpečnému používaniu patrí aj niekoľko zásad z manuálu: počas používania ju nenechávaj bez dozoru a pri akomkoľvek náznaku poruchy ju prestaň používať. Nabíjaj len káblami predávanými alebo odporúčanými výrobcom, poškodený kábel nepoužívaj, do portu nevkladaj kovové ani vodivé predmety a powerbanku nerozoberaj ani neupravuj.

Nitecore SUMMIT 10000 šesť ochrán – nadprúd, skrat, hlboké vybitie, prebitie, prepätie a teplota
Nitecore SUMMIT 10000 bezpečnosť – poistený produkt s viacerými certifikáciami, skialpinista v nočnom snežení
Poistená a certifikovaná

Na výpravu si berieš výbavu, ktorej veríš. NITECORE uvádza, že SUMMIT 10000 má viacero medzinárodných certifikácií a je celosvetovo poistená – poistiteľom je podľa manuálu Ping An Insurance (Group) Company of China.

Do lietadla: UN38.3 a 38,5 Wh

Letíš na expedíciu alebo na lyžovačku? SUMMIT 10000 je v súlade s prepravnou normou UN38.3 a jej energia 38,5 Wh je pod hranicou 100 Wh, do ktorej pravidlá ICAO powerbanky povoľujú bez súhlasu dopravcu.

Podľa pravidiel ICAO platných od 27. 3. 2026 patrí powerbanka len do príručnej batožiny, najviac dva kusy na osobu, a počas letu sa nenabíja. Aerolinky si pravidlá ďalej upravujú, preto si ich pred letom over u svojho dopravcu. Prehľad máme v sprievodcovi Powerbanka do lietadla.

Nitecore SUMMIT 10000 do lietadla – v súlade s UN38.3, energia pod 100 Wh, okno lietadla s krídlom
Nitecore SUMMIT 10000 na horolezectvo, polárne výpravy, časozbernú fotografiu a lyžovanie – skialpinisti na svahu
Pre koho je SUMMIT 10000

Pre horolezca a skialpinistu, ktorému v mraze nesmie vypadnúť telefón s mapou ani čelovka. Pre polárne a zimné výpravy, kde je zásuvka na dni ďaleko. A pre fotografa, ktorý pri statíve v mraze čaká hodiny na časozber a potrebuje dobíjať priamo na mieste.

Na lyžovačke ju ocení každý, komu telefón v mraze zhasína do obeda. Ak ti ide hlavne o čo najnižšiu hmotnosť a vyššie krytie, pozri ľahšiu SUMMIT Air nižšie.

SUMMIT Air alebo SUMMIT 10000?

Obe patria do rodiny SUMMIT, ktorú NITECORE stavia do mrazu až −40 °C. NITECORE SUMMIT Air je ľahšia (135 g), má kapacitu 8000 mAh, krytie IPX8 a dva USB-C porty. SUMMIT 10000 má väčšiu kapacitu, vyhrievací režim, navyše port USB-A a v balení termoizolačné vrecko.

Ak mráz nie je tvoja téma a chceš 10 000 mAh v ľahšom tele, pozri NITECORE NB10000 Gen4, a ak potrebuješ powerbanku, ktorá znesie aj ponorenie, CARBO 10000 Gen2.

Technické údaje
Typpowerbanka do mrazu s vyhrievaním, karbónové telo
ČlánokLi-ion
Kapacita článkov10 000 mAh · 3,85 V · 38,5 Wh
Menovitá kapacita na výstupe6 400 mAh pri 5 V (typ. 1 A)
Dostupná kapacita v mraze≈ 70 % pri −20 °C (meranie NITECORE, orientačné)
Vstup (USB-C IN/OUT)5 V⎓2,4 A / 9 V⎓2 A – 18 W max.
Výstup USB-C (PD)5 V⎓3 A / 9 V⎓2,22 A / 12 V⎓1,68 A – 20 W max.
Výstup USB-A (QC)5 V⎓3 A / 9 V⎓2 A / 12 V⎓1,5 A – 18 W max.
Oba porty naraz5 V⎓3 A (15 W) spolu
Rýchle nabíjanie PD / QCnefunguje pod 5 °C
Vyhrievanieautomaticky pod 0 °C pri nabíjaní aj vybíjaní, ručne krátkym stlačením; pod −10 °C 5–10 min pred použitím
Teplota okolia pri používaní−40 až 40 °C
Teplota skladovania−20 až 40 °C
KrytieIPX5 (dážď a striekajúca voda; neponárať)
Odolnosť pri páde1,5 m
Rozmery125,5 × 63,5 × 14,5 mm
Hmotnosť175 g ± 5 g (bez príslušenstva)
Plášťjednodielny karbón bez spojov
Indikácia4 modré indikátory stavu + indikátor režimu (biely = nízky prúd, červený = ohrev)
Ochranynadprúd, skrat, hlboké vybitie, prebitie, prepätie, teplota
Prepravav súlade s UN38.3
Čo nájdeš v balení
  • NITECORE SUMMIT 10000 – powerbanka do mrazu 10 000 mAh
  • Termoizolačné vrecko (Insulation Carrying Bag)
  • Opletený kábel USB-C na USB-C

Nabíjací adaptér do zásuvky v balení nie je.

Ako používať SUMMIT 10000
1
Prvé nabitie
Kábel USB-C zapoj do portu USB-C označeného IN/OUT – len cez neho sa powerbanka nabíja, výkonom až 18 W. Počas nabíjania indikátory blikajú; keď všetky štyri svietia trvalo, je powerbanka plná.
2
Kontrola stavu batérie
Krátko stlač tlačidlo. Štyri modré indikátory ukážu približne 100 %, tri 75 %, dva 50 % a jeden 25 %. Keď jeden bliká, powerbanka je takmer vybitá – nabi ju čo najskôr.
3
Vyhrievanie v mraze
Keď má powerbanka pod 0 °C a niečo nabíja alebo sa nabíja, vyhrievanie sa zapne samo; bez zapojeného zariadenia ho zapneš krátkym stlačením tlačidla. Ohrev ukazuje trvalo svietiaci červený indikátor. Nad −10 °C ju môžeš používať hneď, pod −10 °C ju nechaj 5 až 10 minút ohrievať. Ohrev vypneš dvojitým stlačením, powerbanka potom prejde do hibernácie.
4
Nabíjanie zariadenia
Zariadenie zapoj do USB-C alebo USB-A. USB-C dáva až 20 W, USB-A až 18 W, obe naraz spolu 5 V⎓3 A. Výstup vypneš dvojitým stlačením tlačidla. Pod 5 °C rýchle nabíjanie PD a QC nefunguje. Pripájaj len zariadenia, ktoré zodpovedajú parametrom v manuáli.
5
Hodinky a slúchadlá
Dlhým stlačením tlačidla zapneš režim nízkeho prúdu, potvrdí ho biely indikátor; funguje na USB-A aj USB-C. Režim sa sám nevypne – po dobití ho vypni ďalším dlhým stlačením.
6
Bezpečné používanie
Pod 0 °C používaj powerbanku v termoizolačnom vrecku z balenia. Počas používania ju nenechávaj bez dozoru a pri náznaku poruchy ju prestaň používať. Používaj len káble predávané alebo odporúčané výrobcom, poškodený kábel nie. Do portu nevkladaj kovové ani vodivé predmety, powerbanku nerozoberaj a chráň ju pred pádom a nadmernou silou. Neponáraj ju.
7
Skladovanie a likvidácia
Pri dlhšom nepoužívaní ju dobi každé 3 mesiace. Skladuj ju pri −20 až 40 °C vo vetranom a suchom priestore, mimo dažďa, vlhka a horľavých materiálov, a chráň ju pred prudkými zmenami teploty a rozpáleným uzavretým priestorom. Doslúženú powerbanku odovzdaj podľa miestnych predpisov o likvidácii batérií.
Pozri si ju v akcii
Často sa nás pýtate
Naozaj funguje pri −40 °C?
Áno, NITECORE ju stavia na používanie pri teplote okolia od −40 do 40 °C. Pod 0 °C sa zapína vyhrievanie a pri mraze pod −10 °C sa musí pred použitím 5 až 10 minút ohrievať. Pri −20 °C jej v laboratóriu NITECORE zostalo k dispozícii približne 70 % kapacity.
Ako dlho trvá, kým sa v mraze ohreje?
Keď je vonku nad −10 °C, môžeš ju používať hneď. Pod −10 °C potrebuje 5 až 10 minút ohrevu. Ohrev sa zapne sám, keď má powerbanka pod 0 °C a niečo nabíja alebo sa nabíja; inak ho zapneš krátkym stlačením tlačidla. Kým ohrev beží, svieti červený indikátor.
Vypne sa vyhrievanie samo?
Nie. Ohrev sa sám nevypne, preto ho po skončení vypni dvojitým stlačením tlačidla; powerbanka potom prejde do hibernácie. Rovnako sa sám nevypína ani režim nízkeho prúdu.
Môžem ju nabíjať vonku v mraze?
Samostatný rozsah teploty pri nabíjaní NITECORE neuvádza. Uvádza dve veci: keď má powerbanka pod 0 °C a pripojíš ju na nabíjanie, vyhrievanie sa zapne samo, a pri pripojení k externému zdroju v mraze sa predhrieva bez spotreby vlastnej energie. Pri teplote pod 5 °C však nefunguje rýchle nabíjanie PD ani QC.
Koľkokrát nabije telefón?
Pri izbovej teplote približne 2,3-krát iPhone 14 Pro a 1,5-krát Huawei Mate 50 Pro, čelovku NITECORE UT27 približne 4,5-krát – sú to merania laboratória NITECORE. V mraze bude nabití menej; pri −20 °C ostáva k dispozícii približne 70 % kapacity.
Prečo 10 000 mAh a zároveň 6 400 mAh?
10 000 mAh je kapacita článkov pri 3,85 V, teda 38,5 Wh. 6 400 mAh je menovitá kapacita pri 5 V na výstupe. Obe čísla sú správne, len sú uvedené pri inom napätí.
Môžem ju vziať do lietadla?
Je v súlade s prepravnou normou UN38.3 a jej 38,5 Wh je pod hranicou 100 Wh, do ktorej pravidlá ICAO powerbanky povoľujú bez súhlasu dopravcu. Podľa nich patrí len do príručnej batožiny, najviac dva kusy na osobu, a počas letu sa nenabíja. Aerolinky si pravidlá ďalej upravujú – pred letom si ich over u svojho dopravcu.
Vydrží dážď? Môžem ju ponoriť?
Krytie IPX5 znamená odolnosť proti dažďu a striekajúcej vode. Ponárať sa nesmie. Keď ju odkladáš na dlhšie, daj ju na suché a vetrané miesto.
Na čo je v balení termoizolačné vrecko?
Pod 0 °C odporúča NITECORE používať powerbanku vo vrecku. Vrecko izoluje a znižuje tepelné straty.
Nabije aj hodinky a bezdrôtové slúchadlá?
Áno, na to je režim nízkeho prúdu. Zapneš ho dlhým stlačením tlačidla, rozsvieti sa biely indikátor a funguje na USB-A aj USB-C. Po dobití ho vypni ďalším dlhým stlačením, sám sa nevypne.
Nabijem dve zariadenia naraz?
Áno, USB-C aj USB-A fungujú súčasne a spolu dávajú 5 V⎓3 A, teda 15 W. Plných 20 W ide len z USB-C, keď je zapojený sám.
SUMMIT 10000 alebo SUMMIT Air?
SUMMIT Air je ľahšia (135 g), má krytie IPX8, dva USB-C porty a kapacitu 8000 mAh. SUMMIT 10000 má väčšiu kapacitu 10 000 mAh, vyhrievací režim, navyše port USB-A a v balení termoizolačné vrecko. Ak riešiš každý gram, siahni po Air; ak chceš viac energie a ohrev, po SUMMIT 10000.
Ako ju skladovať mimo sezóny?
Ak ju dlhšie nepoužívaš, dobi ju každé 3 mesiace. Skladuj ju pri −20 až 40 °C vo vetranom a suchom priestore, mimo dažďa, vlhka a horľavých materiálov. Nevystavuj ju prudkým zmenám teploty ani rozpálenému uzavretému priestoru.
NITECORE — KEEP INNOVATING
Váhaš medzi SUMMIT 10000 a SUMMIT Air?
Napíš nám, čo nabíjaš, koľko dní budeš vonku a v akom mraze – poradíme ti.

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 2 roky
EAN: 6952506495733

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

 

 

 

Predajca na Slovensku

NITECORE

Keep Innovating — od roku 2007
19rokov inovácií
130+patentov
10M+používateľov
4/4dizajnové Grand Slam
O značke
Kto je NITECORE?

NITECORE (SYSMAX Innovations Co., Ltd.) vyrába profesionálne osvetlenie, outdoorovú elektroniku a príslušenstvo od roku 2007. Ako prvá značka v histórii získali Grand Slam dizajnových ocenení — všetky štyri najvýznamnejšie svetové ceny za dizajn v jednom portfóliu.

Za ich produktmi stojí NiteLab — vlastné výskumné laboratórium, kde vznikajú proprietárne LED technológie, optické systémy a batériové riešenia. Žiadna iná značka na trhu prenosného osvetlenia nevlastní celý reťazec od LED čipu po hotový produkt.

iFiF Design Award
RDRed Dot Award
GG-Mark Japan
IDIDEA Award
ISISPO Gold
História
19 rokov inovácií
2007Založenie NITECORE, prvé produkty IFE1 a ND1
2010Vstup na medzinárodné trhy, séria Explorer
2013BlowerBaby — prvý výrobok mimo osvetlenia
2015NB10000 — ikonická powerbanka
2020UT27 — čelovka pre ultra trail bežcov
2023NPS600 — solárna stanica, nová éra
2024NiteLab UHE a UHi LED — vlastné čipy
2026MCT Lighting System, Carbon Battery, 66-stranový katalóg
NiteLab Technologies
Vlastné technológie — preto je Nitecore Nitecore
Jedine Nitecore vyvíja vlastné LED čipy, optiku aj batérie

NiteLab LED

190 lm/W
UHE — Ultra High Efficiency

Vlastné LED čipy s účinnosťou 190 lúmenov na watt. O 21 % efektívnejšie než štandardné LED — dlhšia výdrž z rovnakej batérie.

NiteLab LED

876 lm/mm²
UHi — Ultra High Intensity

Okrúhly emitor namiesto štvorcového = dokonalejší lúč bez tmavých rohov. Najvyššia svetelná hustota vo svojej triede.

Optika

>94%
TrueVision+ Matrix Design

Matrix optický systém s priepustnosťou nad 94 % a uhlom osvetlenia nad 100°. Rovnomerné svetlo bez tmavých škvŕn.

Batérie

12 000 mAh
Carbon Battery System

Externé batériové kity (6K a 12K) s magnetickým pripojením. Predĺžia výdrž akejkoľvek kompatibilnej čelovky na celú noc.

Portfólio produktov
Kompletná ponuka NITECORE
Klikni na kategóriu pre zobrazenie produktov
Voľné ruky, plný výkon

LED čelovky

Ultraľahké čelovky s MCT a UHE technológiou. Pre beh, turistiku, prácu.

Zobraziť čelovky →
Až 2 900 m dosvit

LED baterky

EDC, taktické a outdoorové baterky. UHi LED pre maximálny dosvit a kompaktné rozmery.

Zobraziť baterky →
Vždy nabité, vždy ready

Nabíjačky

Inteligentné nabíjačky s LCD displejom pre Li-ion, NiMH a LiFePO4 články.

Zobraziť nabíjačky →
Energia kdekoľvek

Powerbanky

Kompaktné powerbanky s USB-C PD. Rýchle nabíjanie 22.5 W a solárne riešenia.

Zobraziť powerbanky →
Originálne články

Batérie a akumulátory

Originálne Li-ion články (18650, 21700, 14500) a Carbon Battery kity.

Zobraziť batérie →
Svetlo pre celý camp

Lampáše

Kempingové a núdzové lampáše. Nabíjateľné, s powerbank funkciou.

Zobraziť lampáše →
Noc bez hmyzu

Odpudzovače hmyzu

Elektronické odpudzovače hmyzu. Pre kempovanie a záhradu.

Zobraziť repelenty →
Chlad na ceste

Ventilátory a chladenie

Prenosné ventilátory a krčné chladiče. Kompaktné, nabíjateľné, tichý chod.

Zobraziť ventilátory →
Čistý objektív

Foto príslušenstvo

BlowerBaby — čistenie objektívov a senzorov. Svetlá pre foto a video.

Zobraziť príslušenstvo →
IPX8Vodotesnosť
-40°CPrevádzková teplota
100K+Cyklov tlačidla
ANSI FL1Certifikácia
Potrebuješ poradiť?
Často sa nás pýtate
Je NITECORE naozaj lepší ako lacnejšie alternatívy?
Áno, a nie kvôli značke — kvôli technológii. NITECORE ako jediný výrobca vyvíja vlastné LED čipy (UHE, UHi), vlastnú optiku (TrueVision+) a vlastný batériový systém (Carbon Battery). Lacnejšie značky montujú generické komponenty od tretích strán. Rozdiel pocítiš vo výdrži batérie, kvalite svetla a spoľahlivosti v extrémnych podmienkach.
Čo znamená MCT a prečo by ma to malo zaujímať?
MCT (Multi-Correlated Color Temperature) je systém troch farebných teplôt v jednej čelovke — teplé svetlo (3000K) pre nočné videnie, neutrálne (4500K) pre bežné použitie a studené (6500K) pre maximálny dosvit. Prepínate jedným tlačidlom podľa situácie. Bežné čelovky majú len jednu teplotu.
Poskytujete záruku na NITECORE produkty?
Áno. Na produkty NITECORE platí záruka podľa slovenského práva. Reklamáciu riešiš priamo s nami, výrobcu kontaktovať nemusíš.
Kde nájdem kompletný katalóg produktov?
Aktuálny NITECORE katalóg 2026 (66 strán, anglicky) si môžeš stiahnuť priamo z tejto stránky — odkaz nájdeš nižšie. Ak chceš poradiť po slovensky, napíš nám.

SvetelnáPošta.sk — predajca NITECORE

  • Originálne produkty — od slovenského distribútora, so zárukou podľa slovenského práva
  • Odborné poradenstvo — pomôžeme vybrať presne to, čo potrebuješ
  • Rýchle dodanie — väčšina produktov skladom
  • Popredajný servis — reklamácie riešime na Slovensku, nie v Číne
  • 15 rokov skúseností — predávame osvetlenie od roku 2011
Stiahnuť katalóg NITECORE 2026 (PDF)
Majstrovstvá svetla 2026

Štartujeme každý deň po zotmení

Nitecore je značka pre tých, ktorí sa po zotmení nezastavujú.

Preskúmať ponuku
Potrebuješ poradiť? eshop@svetelnaposta.sk alebo +421 903 305 407
Výrobná spoločnosť : SYSMAX Innovations Co.,Ltd.
Adresa : 24/F, TCL Plaza, No. 18 Haizhou Road, Haizhu District, Guangzhou, 510335, Guangdong, China
E-mail : info@nitecore.com
Zástupca výrobcu v EÚ : KTL GmbH
Adresa zástupcu v EÚ : Rudolf‑Diesel‑Str. 27, 31311 Uetze, Germany
E-mail zástupcu v EÚ : service@ktl-gmbh.de