Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Kempingová LED lampa s funkciou Powerbank Klarus CL2

Kód: KR-CL25
Novinka
Neohodnotené
Značka: Klarus
88 € 73,33 € bez DPH
na sklade

Unikátna LED kempingová lampa Klarus CL2 je vybavená mnohými vychytávkami a funkciami, ktoré z nej robia jedno všestranné svetlo. Primárne je to kempingová LED lampa, no má možnosť použitia aj ako štandardná LED ručná baterka, vďaka voľne skladaciemu dizajnu, pre prenosné použitie EDC, alebo ako plošné svetlo. Použite ju ako stolnú lampu, alebo si ju vezmite so sebou na kempovanie, pre ideálne osvetlenie stanu, či celého vášho stanovišťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátna LED kempingová lampa Klarus CL2 je vybavená mnohými vychytávkami a funkciami, ktoré z nej robia jedno všestranné svetlo! Primárne je to kempingová LED lampa, no má možnosť použitia aj ako štandardná LED ručná baterka, vďaka voľne skladaciemu dizajnu, pre prenosné použitie EDC, alebo ako plošné svetlo. Použite ju ako stolnú lampu, alebo si ju vezmite so sebou na kempovanie, pre ideálne osvetlenie stanu, či celého vášho stanovišťa. Vysoko jasné SMD diódy, sú ukryté pod bielym difuzérom, pre dokonalý rozptyl svetla. Toto svietidlo má maximálny výkon 750 lúmenov s možnosťou výstupu studenej farby svetla (ako ručná LED baterka) aj teplej bielej farby svetla (ako kempingová LED lampa) + červené signalizačné blikanie! Režim ručnej LED baterky, má svelený výkon 100lm a dosah 83m. Režimy SOS a červené blikanie, ponúkajú optimálnu signalizáciu v núdzových situáciách. Maximálna doba svietenia na najnižšom režime svietenia je 60hod.Ako zdroj napájania, má CL2 integrovaný Li-ion akumulátor s kapacitou až 10400mAh! S touto kapacitou, dokážete nabiť, napr. 3x batériu štandardného mobilného telefónu, čo sa hodí pri dlhšom pobyte v prírode. Jednoduché nabíjanie cez USB-C port, ukrytý pod gumenou krytkou, ktorá ho chráni, pred vniknutím vody. Klarus CL2, funguje aj ako nabíjacia Powerbanka, ktorá udrží vaše obľúbené zariadenia stále nabité. Nabíjací prúd je až 2A. Na tele Klarus CL2 je umiestnená aj LED indikácia nabíjania/ vybíjania vstavaného akumulátora v LED lampe (v podobe 4 dielikov). Kempingová LED lapmpa ponúka celkom 4 režimy svietenia + 3 zábleskové režimy: Studené svetlo CW 100% (ako LED ručná baterka), Teplé svetlo 100%, 20%, 4%, Studené Svetlo 100%, Blikanie, SOS a Červené blikanie (ako kempingová LED lampa). Má odolnú a nárazuvzdornú konštrukciu (pád do 1m) s krytím IPX5 do nepriaznivého počasia. Zo spodnej strany sa nachádza gumené oko, pre pohodlné zvislé uchytenie. Dokonca sa tu nachádza aj zabudovaný adaptér, pre uchytenie svietidla na statív! Vďaka kompaktným rozmerom a váhe 420g, je vhodná zvlášť pre turistiku a kempovanie, piknik, rybárčenie.

Parametre:

Zdroj svetla: 1x vrchná SMD LED, viaceré postranné SMD LED
Farba svtla: Studená biela, Teplá biela
Životnosť LED: 50000hod.
Max. výstup LED: Vrchná LED 100lm, Postranné LED 750lm
Dosah svetla: Vrchná LED 83m, Postranné LED 83 do okolitého priestoru
Napájanie: Vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 10400mAh
Pracovné napätie: 2,8-4,2V
Počet režimov: 7 režimov - Studené svetlo CW 100% (ako LED ručná baterka), Teplé svetlo 100%, 20%, 4%, Studené Svetlo 100%, Blikanie, SOS a Červené blikanie
Pamäť režimov: Nie
Farba: Šedá
Materiál: Nárazuvzdorný tvrdený ABS plast
Maximálna výdrž svietenia: 4hod.45min. (max. výkon)
Maximálna výdrž svietenia: 60hod. v režime kempingová LED lampa (min. výkon)
Doba svietenia: Studené svetlo CW 100% - 100lm (1712hod.), ako LED ručná baterka, SOS 13% - 100lm, Teplé svetlo WW 100% - 750lm (4hod.45min), 20% - 150lm (12hod.), 4% - 30lm (60hod.), Blikanie 13% - 100lm a Červené blikanie 100%
Odolnosť voči nárazu: Z výšky 1m
Vodeodolnosť: Podla štandardu IPX5
Rozmery: 22,2 x 5,6cm
Hmotnosť: 420g (so vstavaným Li-ion akumulátorom)


Obsah balenia:
Kempingová lampa so vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 10400mAh, gumené oko na prichytenie, nabíjací USB-C kábel. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla:
CL2 sa zapína/ vypína a ovláda pomocou spínača, umiestneného z bočnej strany tela LED kempingovej lampy. Stlačením spínača sa rozsvieti aj indikácia nabitia z boku tela lampy v podobe 4 bielych dielikov (ak je akumulátor plne nabitý, inak je dielikov menej). Opätovným cyklickým stlačením, sa rozsvieti v najnižšom režime svietenia v režime kempingovej lampy.

Režimy svetla sa prepínajú cyklicky, stlačením tlačidla a to nasledovne: Teplé svetlo v režime kempingová lampa 4%, 20%, 100%, Studené svetlo 100%, vypnutie. Vypnutie sa dá docieliť, aj zo zapnutého stavu, ak zostane svietiť aspoň 2sek. a následne stlačíte tlačidlo (netreba prechádzať všetky režimy svietenia).

Vrchná 1x SMD LED - Jej zapnutie prebieha z vypnutého, ale aj zapnutého stavu, podržaním bočného spínača, na cca 2sek. Opätovným krátkym stlačením spínača, sa nachádzate v režime červeného blikania a ak do 2sek. stlačíte opätovne spínač, budete v režime SOS blikania vrchnej LED. Vypnutie sa dá docieliť, aj zo zapnutého stavu, ak zostane svietiť aspoň 2sek. a následne stlačíte tlačidlo (netreba prechádzať všetky režimy).

Použitie ako Powerbank:

Odklopte gumenú krytku (kde sa nachádza vstup pre USB-C kábel aj USB konektor), nad bielou LED idikáciou pripojte USB kábel so zariadením, ktorého akumulátor sa má nabíjať. Začne nabíjanie externého zariadenia. Zostavajúca energia v stavanom akumulátore LED lampy, je zobrazovaná v podobe svietenia indikačných LED dilelikov na bielo:
Svietia 4 dieliky na bielo - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 95%-100%
Svietia 3 dieliky na bielo - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 65%-95%
Svietia 2 dieliky na bielo - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 35%-65%
Svieti 1 dielik na bielo - Stav vybitia Li-ion akumulátora je 15%-35%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: