Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Fenix - Kempingová LED Lampa FENIX CL30R - Čierna (650 LM)

Kód: 994477
Neohodnotené
Značka: Fenix
€109,90 €91,58 bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Kempingová LED Lampa FENIX CL30R - Čierna (650 LM)

Fenix CL30R je extrémne výkonná nabíjacia kempingová LED lampa, ktorú môžete použiť na osvetlenie miestnosti, táboriska, stanu či pracovného stola. Vysoko jasné diódy ukryté pod valcovým difuzérom poskytujú svetelný tok až 650 lúmenov (ANSI) s neutrálnym odtieňom bieleho svetla a výdržou až 300 hodín. CL30R je napájaná tromi Li-ion akumulátormi typu 18650 s kapacitou 2600 mAh (súčasť balenia), ktoré sa nabíjajú priamo v lampe pomocou micro-USB konektora. V prípade núdze je možné lampu napájať len jedným či dvoma akumulátormi (doba svietenia je úmerne skrátená) či šiestimi jednorazovými CR123A batériami. Kempingová LED lampa ponúka celkom šesť režimov svietenia a je vybavená indikáciou stavu akumulátorov. Lampa je zároveň vybavená USB výstupom, takže ju možno použiť aj ako Power bank pre nabíjanie mobilného telefónu a ďalších USB zariadení. Vďaka odolnej a nárazuvzdorné konštrukcii s krytím IPX-7 je lampa vodotesná do hĺbky 1 meter. Horná strana kempingovej lampy je opatrená závesným okom pre zavesenie. Možnosti upevnenia ďalej rozširuje závit na statív, ktorý je na spodnej strane lampy.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

Video:

Parametre:

 • Zdroj svetla: SMD LED 
 • Napájanie: 6x CR123A/ 1x, 2x, 3x 18650 
 • Počet režimov: 6 režimov - 100% - 650lm (4,5hod.), 54% - 350lm (9hod.), 15% - 100lm (38hod.), 8% - 50lm (70hod.), 1,6% - 10lm (300hod.), Blikanie 15% - 100lm (70hod.)
 • Pamäť režimov: Áno
 • Farba: Čierna
 • Materiál: Nárazuvzdorná umelá hmota 
 • Maximálna výdrž svietenia: 4,5hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 300hod.(min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX-7
 • Rozmery: 13,6 x 9,3 cm
 • Hmotnosť: 556g (s akumulátorom)

Obsah balenia:

Kempingová lampa, 3x akumulátor Fenix 18650 2600 mAh, náhradný O-krúžok, USB kábel. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla:

Z výroby môže byť vo vnútri lampy na akumulátoroch čierna izolačná krytka, pred prvým použitím ju odstráňte. Pre zapnutie či vypnutie podržte bočné tlačidlo stlačené po dobu cca 1 sekundy. Päť stupňov výkonu sa prepína jeho stlačením, blikanie sa aktivuje dvojitým rýchlym stlačením tlačidla.

Indikácia kapacity akumulátorov - keď je lampa vypnutá, tak krátkym stlačením tlačidla aktivujete štyri stavové diódy na hornej strane. Počet rozsvietených diód signalizuje približný stupeň nabitia akumulátorov (menej ako 35%, 36-60%, 61-85%, viac ako 85%). Keď sú akumulátory takmer vybité, tak lampa automaticky prepne do nižších režimov výkonu a stavová dióda začne blikať.

Nabíjanie:

Pre nabíjanie LED lampy odklopte gumovú krytku micro-USB konektora. Pripojte ju pomocou priloženého USB káblu do počítača, sieťového USB adaptéra alebo USB adaptéra do auta. Nabíjanie je možné aj štandardnou nabíjačkou na mobilný telefón s micro-USB konektorom. Počas nabíjania štyri stavové diódy na hornej strane blikajú, po plnom nabití všetky trvalo svietia.

Akumulátory netrpia pamäťovým efektom, takže je možné kedykoľvek dobíjať a nie je nutné čakať, až budú vybité. Nabíjanie plne vybitých akumulátorov trvá cca 8,5 hodiny (podľa sily použitého nabíjacieho zdroja).

Počas nabíjania môžete lampou svietiť len v režime 100 lúmenov.

Pre napájanie externých USB zariadení (funkcia powerbanku) zapojte kábel do USB konektora kemnpingovej lampy.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- V prípade použitia jednorazových CR123A batérií sa ich nesnažte vo svietidle nabíjať.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: