Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Xtar - Univerzálne LED svietidlo XTAR MOON RC2 - Šedé

Kód: 994494
Neohodnotené
Značka: Xtar
24,90 € 20,75 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Univerzálne svietidlo XTAR MOON RC2 - Šedé

MOON RC2 je viacúčelové univerzálne dobíjacie svietidlo, ktoré možno ľahko pripnúť kamkoľvek budete chcieť a má širokú škálu použitia. Na pripnutie slúži zo zadnej strany veľký umelý štipec, ktorý svietidlo dostatočne silno upevní. Má 5x Samsung 5630 LED s teplým odtieňom bieleho svetla. Teplý odtieň pôsobí príjemnejšie pre ľudské oko a aj farebné vykreslenie je prirodzenejšie oproti studenému odtieňu. V tele svietidla je ukrytý vstavaný akumulátor Li-ion 18650 s kapacitou 2200mAh 3,7V, ktorý jednoducho nabijete cez bočný micro USB konektor. Svetelné režimy je možné meniť v rôznych situáciách. Má štyri svetelné režimy: 100%, 50%, 25%, 2,5% a jeden zábleskový režim STROBE. V ďaka svojmu unikátnemu a kompaktnému tvaru vajíčka, MOON ľahko mestíte aj do vrecka nohavíc. Svietidlo je možné mať položené aj na rovnej ploche z bočných strán a zo strany spínača, čiže môže byť položené vodorovne aj zvisle. Štipec zo zadnej strany je veľmi dobré a univerzálne riešenie uchytenia, nakoľko môžete mať volné obe ruky - MOON môžete nosiť za opaskom nohavíc, nosiť ho zavesené na tričku. Môžete si svietiť pri čítaní knihy, v stane, použiť ho ako záložné svietidlo doma pri výpadku elektriny, pri jazde na bicykli, prechádzkach so psom, atď. Je to unikátne a skvelé univerzálne LED svietidlo, ktorého prednosti zistíte, až keď ho budete mať doma.

XTAR MOON RC2 sa dá použiť aj ako čelovka, pri dokúpení popruhu na hlavu XTAR!

Parametre:

 • Zdroj svetla: 5x Samsung 5630LED 
 • Napájanie: 1x vstavaný Li-ion 18650 2200mAh 3,7V 
 • Počet režimov: 5 režimov - 100% (120lm-4,2hod.), 50% (60lm-9hod.), 25% (30lm-16hod.), 2,5% (3lm-120hod.), STROBE
 • Pamäť režimov: Nie
 • Farba: Šedá
 • Materiál: Tvrdený ABS plast
 • Maximálna výdrž svietenia: 4,2hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 120hod.(min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX-6
 • Rozmery: 5,5 x 8,5 x 3,8cm
 • Hmotnosť: 87.5g (s akumulátorom)

Obsah balenia:

Svietidlo MOON, 1x vstavaný Li-ion 18650 2200mAh 3,7V, micro USB kábel. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla:

Pre zapnutie stlačte horné tlačidlo. Štyri stupne výkonu sa prepínajú stláčaním tlačidla, zábleskový režim STROBE sa aktivuje podržaním spínača cca 2sec.. 

Upozornenie na vybitý akumulátor - tlačidlo svieti na červeno, keď zostane v akumulátore energia už len na 45min. Tlačidlo začne blikať na červeno, kedy zostane v akumulátore energia už len na 15min.

Nabíjanie:

Pre nabíjanie lampy odklopte gumovú krytku micro-USB konektora. Pripojte ju pomocou priloženého USB káblu do počítača, sieťového USB adaptéra alebo USB adaptéra do auta. Nabíjanie je možné použiť aj štandardne nabíjačkou na mobilný telefón s micro-USB konektorom. Počas nabíjania svieti tlačidlo na hornej strane červeno, po dobití svieti zeleno. Akumulátor netrpí pamäťovým efektom, takže ho možno kedykoľvek dobíjať a nie je nutné čakať až bude vybitý. Počas nabíjania môžete svietidlom svietiť vo všetkých svetelných režimoch.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- V prípade použitia jednorazových CR123A batérií sa ich nesnažte vo svietidle nabíjať.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: