Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Xtar - LED Čelovka XTAR H3W WARBOY, Teplý odtieň svetla (WARM)

Kód: 994496
Neohodnotené
Značka: Xtar
69,22 € 57,68 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Čelovka XTAR H3W WARBOY, Teplý odtieň svetla (WARM)

Čelovka Xtar H3W WARBOY má v sebe osadenú najnovšiu prémiovú Cree XM-L2 U2 LED s teplým odtieňom bieleho svetla a maximálnym výstupom LED až 950 lumenov po dobu svietenia 2,9hod. s plne nabitým Li-ion akumulátorom 18650 3,7V, ktorou je čelovka napájaná. Teplý odtieň pôsobí príjemnejšie pre ludské oko a aj farebné vykreslenie je prirodzenejšie oproti studenému odtieňu. Xtar H3W WARBOY má výrazné chladenie na hlave reflektora, pre dostatočne silný odvod tepla. Sklo, ktorým je chránený reflektor je s ultra-jasného tvrdeného skla s antireflexnou vrstvou a 98,5% priepustnosťou svetelného lúča. Pozlátené pružiny kontaktov z vnútra tela čelovky, zabraňuje oxidácií a tým pádom aj zlému kontaktu medzi pružinami a akumulátorom. Telo čelovky je vodotesné s krytím IPX-8, ktoré chráni H3W pred vniknutím vody v mokrom alebo daždivom prostredí. Užívateľské prostredie je veľmi jednoduché na ovládanie intenzity svetelných režimov. Čelovká má 5 svetelných režimov: Ultra nízky 1lm, Vysoký 400lm, Stredný 200lm, Nízký 70lm výkon a Turbo režim 950lm. V balení je priložený pohodlný elastický hlavový popruh vo farebnom prevedení biely maskáč. Je v ňom priložená aj kovová spona, v ďaka ktorej si môžete čelovku jednoducho pripnúť napr. za opasok, vrecko nohavíc, košele, atď. Bezpečnostné funkcie zahŕňajú automatické zníženie výkonu pri vybitom akumulátore a ochranu pred nadmerným vybitím. Čelovka Xtar H3W WARBOY je skvelou voľbou, vďaka svojej multifunkčnosti či už pre aktivity akou je kempovanie, turistika, rybárčenie, práce v garáži, poľovné účely, športovanie.

Parametre:

Použitá LED: Cree XM-L2 U2 LED

Životnosť LED: 50000hod.

Maximálny výkon: 950lm

Dosah svetla: 145m

Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 Li-ion 3,7V

Svietidlo má výrazne ohnisko s postupným prechodom do halo

Počet režimov: 5 Režimov - 100%, 40%, 20%, 7%, 0,1%

Pamäť režimov: Áno

Povrch reflektora: Textúrovaný reflektor - OP

Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m

Vode odolnosť: podla štandardu IPX-8

Doba svietenia: 2,9hod. (950lm-100% výkon), 4,5hod. (400lm-42% výkon), 10hod. (200lm-21% výkon), 28hod. (70lm-7,4% výkon), 30dní. (1lm-0,3% výkon)

Rozmery: Celková dĺžka: 10,5cm, Priemer hlavy: 3cm, Priemer tela: 2,2cm

Váha: 50g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Svietidlo, popruh na hlavu, klip za opasok, manuál. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla: 

Po vložený 18650 Li-ion akumulátora 3,7V je možné čelovku zapnúť a prepínať medzi 5 svetelnými režimami spínačom umiestneným na hlave svietidla. Zapína/ vypína sa stlačením spínača. Čelovka má pamäť režimov, po zapnutí sa aktivuje v naposledy zvolenom režime. Stláčaním spínača a jeho držaním sa prepínajú jednotlivé svetelné režimy. Pre požadovaný režim treba v daný okamih uvoľniť stlačený spínač. V režime Turbo (950lm) svieti čelovka až 2,9hod. potom sa automaticky prepne do nižšieho režimu (400lm). Ak klesne napätie akumulátora pod 3V, tak sa čelovka prepne do nízkeho režimu. Ak napätie klesne pod 2,75V sa čelovka automaticky vypne. 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: