Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Svietidlo T-series THUMB

Kód: NC-THUMB
Neohodnotené
Značka: NITECORE
24 € 20 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

USB Nabíjateľná LED Kľučenka NITECORE THUMB s dvomi LED
Nitecore Thumb je malá, vodotesná, micro USB dobíjacia, kľúčenka pre každodenné nosenie - svietidlo, ktoré je vždy k dispozícii. Sú v nej osadené 2x vysoko svietivé biele High LED, umiestnené v hlave kľúčenky, ktorá sa dá zohýňať až do uhla 120°. Má tri úrovne bieleho jasu - 100%, 35% a 2,4% výkonu a zábleskový režim BLIKANIE. Z vrchu na tele kľúčenky je osadená červená LED, pre nerušené červené svietenie alebo červené blikanie pre signalizáciu. Má dva režimy: Červené svietenie a BLIKANIE. V tele kľúčenky je ukrytý nabíjateľný akumulátor s kapacitou 220mAh. Kľúčenka Thumb je osadená sponou za opasok a kovovým krúžkom pre prichytenie na kľúče, čiže hu môžete nosiť vždy so sebou. Nitecore Thumb je najnovšie ultra kompaktné malé kľučenkové svietidlo. Je dobíjatelné pomocou micro USB kábla, čo eliminuje potrebu kupovania batérií. 100% uhol lúča, Vám dáva možnosť širokého osvetlenia priestoru zblízka. Thumb je ideálna pre použitie, ako prívesok na kľúče, tašky a v podstate kamkoľvek si môžete toto kompaktné kľúčenkové svietidlo pripnúť.
Parametre:
 • Použitá LED: 2x High Biela LED, Červená LED
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 85 lumenov
 • Dosah svetla: 26 metrov
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-ion akumulátor 220mAh 3,7V
 • Počet režimov: 6 Režimov: Biela LED - 100%, 35%, 2,4%, BLIKANIE// Červená LED - Svietenie, BLIKANIE
 • Materál: ABS plast
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 45min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 22hod. (min. výkon)     
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IP65
 • Rozmery: 74 x 24 x 15,8 mm
 • Váha: 25g (s batériami) 

Obsah balenia:
Svietidlo, vstavaný Li-ion akumulátor 220mAh 3,7V (vložené v svietidle), spona za opasok, kovový krúžok na prichytenie o kľúče.

Ovládanie svietidla:
Svietidlo sa Zap./ Vyp. a ovláda cyklickým stláčaním dvoch tlačidiel z vrchu tela kľúčenky - podľa toho ktorú farbu LED chcete mať zapnutú. Spínačom bližším k hlave kľúčenky sa zap./ vyp a ovláda biela LED a nasledujúcim spínačom za ním sa zap./ vyp a ovláda červená LED. Vypnutie kľúčenky nastane cyklickým preklikaním všetkých režimov alebo podržaním jedného z dvoch spínačov cca 2sec.

Nabíjanie batérie:
Do micro USB konektora v kľúčenke, umiestneným z bočnej strany pod gumenou krytkou, vložte micro USB kábel. Nabíjanie je signalizované svietením hornej červenej LED. Pri plnom nabití, nabíjanie automaticky prestane.

Upozornenie:
Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :
- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.
- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Dodatočné parametre

Kategória: T Séria (LED Kľúčenky)
Dosvit: 26
Max. intenzita svetla (cd): 170
Max. svetelný tok (lm): 85
Nabíjanie akumul. v svietidle: Áno
Počet režimov svietenia: 3
Špeciálne režimy svietenia: červené svetlo,prerušované červené svetlo
Vodotesnosť: Áno
Vstavaný akumulátor: Áno
Priemer hlavy (mm): atypický
Priemer tela (mm): iný
Materiál tela: odolný polykarbonát
Do výbušného prostredia: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: