Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Štvoritý nabíjací micro USB kábel

Kód: 995256
Neohodnotené
6,80 € 5,67 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Štvoritý nabíjací micro USB kábel

Nabíjací kábel so štyrmi micro USB výstupmi na jednej strane a veľkým vstupným USB konektorom na druhej strane. Dĺžka jednotlivých káblov je 20 centimetrov a farba je žltá. Kábel je zvlášť vhodný na nabíjanie väčšieho počtu micro-USB akumulátorov naraz.

Napríklad sa jedná o Fenix 18650 3500 mAh USB, Fenix 18650 2600 mAh USB, Fenix RCR123A USB, Fenix USB AA batérii, ale možno s ním nabíjať aj všetky svietidlá, čelovky, mobilné telefóny, powerbanky, navigácie a ďalšie zariadenia s micro-USB konektorom

Pozor, kábel nie je určený na dátové pripojenie mobilných telefónov a iných zariadení, dátové prenosy a synchronizácia nie sú s týmto káblom funkčné, je určený iba na nabíjanie!

Predĺži sa s týmto káblom běžná doba nabíjania?

To záleží na prúdovej zaťažiteľnosti vášho USB zdroja a prúdovom odbere zariadenia, ktoré na tento štvoritý kábel pripojíte. USB akumulátory majú nabíjací prúd zvyčajne v rozsahu 300-700 mA, pokiaľ k ich nabíjanie použijete USB zdroj, ktorý zvládne záťaž aspoň 2800 mA, tak sa všetky štyri akumulátory budú nabíjať plnou rýchlosťou. Mobilné telefóny a powerbanky zvyčajne zvládnu nabíjací prúd 1000-2000 mA, takže ak budete nabíjať štyri naraz, tak je nutné počítať s adekvátne predĺženou dobou nabíjania podľa prúdovej zaťažiteľnosti vášho USB zdroja.

Parametre štvoritého micro USB kábla

  • Určený na nabíjanie až štyroch akumulátorov, svietidiel, čeloviek, mobilných telefónov, navigácií a ďalších zariadení s micro-USB konektorom naraz
  • Nie je určený pre dátové prenosy a synchronizáciu, nemá zapojené dátové piny
  • Rozmery: 20 cm (dĺžka)
  • Váha 16 gramov
  • Farba: žltá
  • 4x micro-USB výstup

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: