Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - Nabíjateľná LED Čelovka OLIGHT Perun Kit, s výstupom LED 2000LM

Kód: 995252
Neohodnotené
Značka: Olight
116,95 € 97,46 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjateľná LED Čelovka OLIGHT Perun Kit, s výstupom LED 2000LM

Ľahká a odolná dobíjacia LED čelovka Olight, ktorá vďaka efektívnej studenej bielej High Performance LED dióde a optike TIR, poskytuje maximálny svetelný výkon 2000 lúmenov a dosah až 120 metrov. Vybavená bezdotykovým senzorom, vďaka ktorému sa automaticky zníži svetelný výkon, keď sa hlava čelovky priblíži k objektu. Svietidlo sa dodáva s náhlavnou sadou, takže čelovku môžete použiť ako LED baterku alebo ako ručné svietidlo, to je len na vás. Odolné telo s protišmykovou textúrou je vyrobené z leteckého hliníka, pokrytého tvrdou anodizáciou typu III. Svietidlo je zapečatené O-krúžkovým systémom, ktorý zaručuje odolnosť proti vode na úrovni IPX-8 (ponorný odpor do hĺbky 2 m po dobu 30 minút). Ochranné sklíčko osadené v hlave svietidla je vyrobené z borokremičitého skla, veľmi odolného voči mechanickému poškodeniu a tepelným zmenám. Spínač čelovky je umiestnený v hornej časti hlavy, intuitívne ovládanie umožňuje okamžitý prístup k režimom Turbo a Moonlight. Pokročilý elektronický systém, riadi spotrebu energie smerovanú do efektívnej LED diódy, vďaka ktorej svieti čelovka v zvolenom režime rovnakou energiou, až do úplného vybitia akumulátora Olight 186C35 18650 s kapacitou 3500mAh 3,6V (súčasť balenia). Elektronický systém chráni pred prehriatím LED diódy v najvyššom režime, ktorý po 2,5 minútach znižuje intenzitu svetla a stabilizuje svetlo na úrovni 800 lúmenov. LED čelovka Perun je napájaná z priloženej batérie 3500 mAh 18650, ktorú je možné nabíjať pomocou magnetickej nabíjačky USB Olight MCC3 1.5A USB (je súčasťou balenia). Li- ion akumulátor 18650 sa vkladá po odskrutkovaní zadného veka, do tela čelovky. Viečko je rovné a umožňuje vám umiestniť čelovku vo zvislej polohe. Okrem toho, viečko obsahuje silný magnet, takže môžeme pripevniť čelovku na akýkoľvek oceľový povrch.

Parametre:

Použitá LED: Cree High Performance LED

Životnosť LED: 50000hod.

Farba svetla: Studená biela

Maximálny výstup LED: 2000lm

Dosah svetla: 120 metrov 

Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 3,6V akumulátor

Čelovka vytvára dostatočný ďaleký a široký svetelný dosah - TIR optika

Počet režimov: 7 režimov - Turbo 100%-40%, 25%, 6%, 2%, 0,3%, SOS

Pamäť režimov: Áno

Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký

Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 2,5min., potom automat. prepne na 800lm 160min. (max.výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 10 dní (min. výkon) 

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m

Vode odolnosť: podľa štandardu IPX8

Doba svietenia: TURBO 100% (2000lm-2,5min.) potom automat. prepne na 40% (800lm 160min.), 25% (500lm-4hod.), 6% (120lm-15hod.), 2% (30lm-47,5hod.), 0,3% (5lm-10dní.)

Rozmery: Celková dĺžka: 11,2 x 2,3cm

Váha: 120g (bez akumulátora/ batérie) 

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu s držiakom, 1x Li-ion akumulátor Olight 186C35 18650 s kapacitou 3500mAh 3,6V, klip na opasok, magnetická časť s USB káblom na nabíjanie.

Ovládanie svietidla:

Pred prvotným použitím odskrutkujte zadné veko batériovej časti čelovky a odstráňte plastový prúžok, ktorý chráni akumulátor pred samovybíjaním. Čelovka sa zapína stlačením bočného tlačidla, akonáhle je zapnutá. Stláčaním tohto tlačidla a jeho držaním sa režimy svietenia samé cyklicky menia. Vypnutie docielite opätovným stlačením tlačidla. Stlačením tlačidla 2x rýchlo po sebe sa čelovka zapne do režimu 100% svietenia. Opätovným stlačením tlačidla 3x rýchlo po sebe sa čelovka prepne do SOS zábleskového režimu. Ultra nízky režim docielite z vypnutého stavu podržaním spínača cca 2sec.

Pokles napätia - pri zapnutí 1x bliknutie za min. 2x bliknutie - čoskoré úplné vybitie aku.

Nabíjanie:

Priložte špeciálny magnetický USB kábel k zadnému skrutkovaciemu veku. Koncovka sa magneticky pripne. USB koniec kábla pripojte napr. do USB rozhrania PC. Kontrolná LED farebná indikácia v magnetickej koncovke kábla začne svietiť na červeno. Plné nabitie je signalizované trvalím svietením farebnej LED indikácie na zeleno.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: