Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - Nabíjateľná LED Čelovka OLIGHT Perun Kit, s výstupom LED 2000LM

Kód: 995252
Neohodnotené
Značka: Olight
116,95 € 97,46 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjateľná LED Čelovka OLIGHT Perun Kit, s výstupom LED 2000LM

Ľahká a odolná dobíjacia LED čelovka Olight, ktorá vďaka efektívnej studenej bielej High Performance LED dióde a optike TIR, poskytuje maximálny svetelný výkon 2000 lúmenov a dosah až 120 metrov. Vybavená bezdotykovým senzorom, vďaka ktorému sa automaticky zníži svetelný výkon, keď sa hlava čelovky priblíži k objektu. Svietidlo sa dodáva s náhlavnou sadou, takže čelovku môžete použiť ako LED baterku alebo ako ručné svietidlo, to je len na vás. Odolné telo s protišmykovou textúrou je vyrobené z leteckého hliníka, pokrytého tvrdou anodizáciou typu III. Svietidlo je zapečatené O-krúžkovým systémom, ktorý zaručuje odolnosť proti vode na úrovni IPX-8 (ponorný odpor do hĺbky 2 m po dobu 30 minút). Ochranné sklíčko osadené v hlave svietidla je vyrobené z borokremičitého skla, veľmi odolného voči mechanickému poškodeniu a tepelným zmenám. Spínač čelovky je umiestnený v hornej časti hlavy, intuitívne ovládanie umožňuje okamžitý prístup k režimom Turbo a Moonlight. Pokročilý elektronický systém, riadi spotrebu energie smerovanú do efektívnej LED diódy, vďaka ktorej svieti čelovka v zvolenom režime rovnakou energiou, až do úplného vybitia akumulátora Olight 186C35 18650 s kapacitou 3500mAh 3,6V (súčasť balenia). Elektronický systém chráni pred prehriatím LED diódy v najvyššom režime, ktorý po 2,5 minútach znižuje intenzitu svetla a stabilizuje svetlo na úrovni 800 lúmenov. LED čelovka Perun je napájaná z priloženej batérie 3500 mAh 18650, ktorú je možné nabíjať pomocou magnetickej nabíjačky USB Olight MCC3 1.5A USB (je súčasťou balenia). Li- ion akumulátor 18650 sa vkladá po odskrutkovaní zadného veka, do tela čelovky. Viečko je rovné a umožňuje vám umiestniť čelovku vo zvislej polohe. Okrem toho, viečko obsahuje silný magnet, takže môžeme pripevniť čelovku na akýkoľvek oceľový povrch.

Parametre:

Použitá LED: Cree High Performance LED

Životnosť LED: 50000hod.

Farba svetla: Studená biela

Maximálny výstup LED: 2000lm

Dosah svetla: 120 metrov 

Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 3,6V akumulátor

Čelovka vytvára dostatočný ďaleký a široký svetelný dosah - TIR optika

Počet režimov: 7 režimov - Turbo 100%-40%, 25%, 6%, 2%, 0,3%, SOS

Pamäť režimov: Áno

Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký

Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 2,5min., potom automat. prepne na 800lm 160min. (max.výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 10 dní (min. výkon) 

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m

Vode odolnosť: podľa štandardu IPX8

Doba svietenia: TURBO 100% (2000lm-2,5min.) potom automat. prepne na 40% (800lm 160min.), 25% (500lm-4hod.), 6% (120lm-15hod.), 2% (30lm-47,5hod.), 0,3% (5lm-10dní.)

Rozmery: Celková dĺžka: 11,2 x 2,3cm

Váha: 120g (bez akumulátora/ batérie) 

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu s držiakom, 1x Li-ion akumulátor Olight 186C35 18650 s kapacitou 3500mAh 3,6V, klip na opasok, magnetická časť s USB káblom na nabíjanie.

Ovládanie svietidla:

Pred prvotným použitím odskrutkujte zadné veko batériovej časti čelovky a odstráňte plastový prúžok, ktorý chráni akumulátor pred samovybíjaním. Čelovka sa zapína stlačením bočného tlačidla, akonáhle je zapnutá. Stláčaním tohto tlačidla a jeho držaním sa režimy svietenia samé cyklicky menia. Vypnutie docielite opätovným stlačením tlačidla. Stlačením tlačidla 2x rýchlo po sebe sa čelovka zapne do režimu 100% svietenia. Opätovným stlačením tlačidla 3x rýchlo po sebe sa čelovka prepne do SOS zábleskového režimu. Ultra nízky režim docielite z vypnutého stavu podržaním spínača cca 2sec.

Pokles napätia - pri zapnutí 1x bliknutie za min. 2x bliknutie - čoskoré úplné vybitie aku.

Nabíjanie:

Priložte špeciálny magnetický USB kábel k zadnému skrutkovaciemu veku. Koncovka sa magneticky pripne. USB koniec kábla pripojte napr. do USB rozhrania PC. Kontrolná LED farebná indikácia v magnetickej koncovke kábla začne svietiť na červeno. Plné nabitie je signalizované trvalím svietením farebnej LED indikácie na zeleno.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie