Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - LED Baterka OLIGHT SEEKER 2 Pro s výstupom LED 3200LM

Kód: 995224
Neohodnotené
Značka: Olight
167,95 € 139,96 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka OLIGHT SEEKER 2 Pro s výstupom LED 3200LM

Seeker 2 Pro je výkonná, nabíjateľná LED baterka s praktickým bočným spínačom. Napájanie zabezpečuje nabíjateľný Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000mAh, ktorý pomáha tomuto svetlu dosiahnuť maximálny svetelný výkon 3200 lúmenov. Dosvieti na vzdialenosť 250m. Využíva 3x extrémne svietivé Cree XP-L HD CW v studenom odtieni svetla, ktoré dopĺňa špeciálna TIR optika, ktorá poskytuje dokonalý zážitok z osvetlenia na stredný a blízky dosah. Seeker 2 Pro sa vyznačuje veľkým bočným spínačom, ktorý sa nachádza v blízkosti hlavy svetla. Poskytuje 7 režimov svietenia: 100%-19%, 38%, 19%, 9%, 1,6%, 0,2% + 1 zábleskový režim: STROBE. Slúži pre pohodlné ovládanie palcom a nachádzajú sa v ňom aj indikátory stavu nabíjateľného Li-ion akumulátora na oboch stranách spínača. Čitateľne zobrazujú v podobe svietenia dielikov, aktuálny stav vybitia akumulátora a úroveň jasu. Frézovaná úchopová časť je potiahnutá dermatoglyfickým silikónom pre pevný a istý úchop. Je ergonomicky navrhnutý tak, aby bol extrémne pohodlný a poskytoval protišmykovú priľnavosť. Balenie svietidla Seeker 2 Pro, obsahuje aj magnetický USB kábel (MCC1AL je kompatibilný s OLIGHT S, M a H sériami), ktorým sa akumulátor v tele svietidla nabíja nabíjacím prúdom 1A. Praktická je aj závesná nabíjacia stanica L-dok, v ktorej bude svietidlo vždy nabité a pripravené do akcie. Dodávaná dokovacia stanica L-dok, môže byť pripevnená na stenu v blízkosti zdroja napájania pre rýchly a jednoduchý prístup k svietidlu. Seeker 2 Pro poskytuje prevádzkovú dobu svietenia na najnižšom režime 122dní na jedno nabitie. Magnetický nabíjací kábel, ktorý je kompatibilný so zdrojmi napájania z USB, čo z neho robí spolu so svietidlom, ideálnu sadu na osvetlenie priestoru, ktorá sa dá používať doma, vonku v prírode alebo v prevádzke podnikov, u polície, strážnych službách.

Doživotná záruka na telo svietidla !

Parametre:

 • Použitá LED: 3xCree XP-L HD CW LED
 • Farba svetla: Studená biela
 • Životnosť LED: 50000h
 • Maximálny výstup LED: 3200 lumenov 
 • Dosah svetla: 250metrov
 • Vhodné akumulátory/batérie: 1x 21700
 • Počet režimov: 8 režimov - 100%-19%, 38%, 19%, 9%, 1,6%, 0,2%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO­ hladký leštený
 • Materál: z kvalitného leteckého hliníka HA typu III hard-eloxovaný povrch
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna, Desert, Orange (limit.edícia)
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% 2min. (potom automat. prepne na druhý režim svietenia (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 12 dní (min. výkon)
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX­8
 • Doba svietenia: TURBO 100% 2min. (3200lm-100% výkon)/ 130min (600lm-19%), 110min. (1200lm-38% výkon)/ 30min. (600lm-19%), 9hod.30min. (300lm-9% výkon), 50hod. (50lm-1,6% výkon), 12dní. (5lm-0,2% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 12,8cm, Priemer tela: 2,8cm, Priemer hlavy: 3,5cm
 • Váha: 198g (s akumulátorom/batériou)

Obsah balenia:

Svietidlo, nylonové púzdro, dokovacia stanica L-dok, USB kábel s magnetickým konektorom, 1x Olight 21700 5000mAh 3,7V akumulátor.

Ovládanie svietidla:

Spínač je k dispozícii za hlavou svietidla, stlačením svietidlo zapnete a opätovným stlačením vypnete. Prístup k 100% Turbo režimu je rýchlym dvojklikom v zapnutom stave. Prístup k ostatným úrovniam jasu, dosiahnete krátkym stláčaním spínača. Ultra nízky režim svietenia 1,6% - stlačením a podržaním spínača cca 2 sec. Rýchlym trojklikom spínača aktivujete režim STROBE. Farebná LED indikácia pri spínači. Vizuálne farebné indikátory na oboch stranách spínača. Štyri indikátory na pravej strane jasne zobrazujú úroveň nabitia/ vybitia akumulátora a štyri na ľavej strane, zobrazujú úroveň jasu.

Nabíjanie:

Sú 2 možnosti nabíjania: v L-dok stanici alebo samostatné svietidlo.

Priložte svietidlo k L-dok stanici zadnou časťou tela svietidla alebo aj len samotný USB kábel s magnetickým konektorom k zadnému veku svietidla. Magneticky sa spoja.

K L-dok pripojte špeciálny nabíjací USB magnetický kábel. Druhý koniec kábla zapojte do USB rozhrania, napr. PC, adaptéra na 230V. Prebieha nabíjanie akumulátora v tele svietidla, zobrazované svietením indikačnej LED na červeno na magnetickom konektore kábla v oboch prípadoch nabíjania. Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením indikačnej LED na zeleno. Odpojte Micro USB kábel.

Upozornenie:

Ak tesniace o­krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o­krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené : ­ Batérie sú takmer vybité ­ nabite ich alebo vymeňte. ­ Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené ­ očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok. ­ Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené ­ pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla. ­ Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla. ­ Li­ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať. ­ Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie