Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - LED Baterka OLIGHT SEEKER 2 Pro s výstupom LED 3200LM

Kód: 995224
Neohodnotené
Značka: Olight
167,95 € 139,96 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka OLIGHT SEEKER 2 Pro s výstupom LED 3200LM

Seeker 2 Pro je výkonná, nabíjateľná LED baterka s praktickým bočným spínačom. Napájanie zabezpečuje nabíjateľný Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000mAh, ktorý pomáha tomuto svetlu dosiahnuť maximálny svetelný výkon 3200 lúmenov. Dosvieti na vzdialenosť 250m. Využíva 3x extrémne svietivé Cree XP-L HD CW v studenom odtieni svetla, ktoré dopĺňa špeciálna TIR optika, ktorá poskytuje dokonalý zážitok z osvetlenia na stredný a blízky dosah. Seeker 2 Pro sa vyznačuje veľkým bočným spínačom, ktorý sa nachádza v blízkosti hlavy svetla. Poskytuje 7 režimov svietenia: 100%-19%, 38%, 19%, 9%, 1,6%, 0,2% + 1 zábleskový režim: STROBE. Slúži pre pohodlné ovládanie palcom a nachádzajú sa v ňom aj indikátory stavu nabíjateľného Li-ion akumulátora na oboch stranách spínača. Čitateľne zobrazujú v podobe svietenia dielikov, aktuálny stav vybitia akumulátora a úroveň jasu. Frézovaná úchopová časť je potiahnutá dermatoglyfickým silikónom pre pevný a istý úchop. Je ergonomicky navrhnutý tak, aby bol extrémne pohodlný a poskytoval protišmykovú priľnavosť. Balenie svietidla Seeker 2 Pro, obsahuje aj magnetický USB kábel (MCC1AL je kompatibilný s OLIGHT S, M a H sériami), ktorým sa akumulátor v tele svietidla nabíja nabíjacím prúdom 1A. Praktická je aj závesná nabíjacia stanica L-dok, v ktorej bude svietidlo vždy nabité a pripravené do akcie. Dodávaná dokovacia stanica L-dok, môže byť pripevnená na stenu v blízkosti zdroja napájania pre rýchly a jednoduchý prístup k svietidlu. Seeker 2 Pro poskytuje prevádzkovú dobu svietenia na najnižšom režime 122dní na jedno nabitie. Magnetický nabíjací kábel, ktorý je kompatibilný so zdrojmi napájania z USB, čo z neho robí spolu so svietidlom, ideálnu sadu na osvetlenie priestoru, ktorá sa dá používať doma, vonku v prírode alebo v prevádzke podnikov, u polície, strážnych službách.

Doživotná záruka na telo svietidla !

Parametre:

 • Použitá LED: 3xCree XP-L HD CW LED
 • Farba svetla: Studená biela
 • Životnosť LED: 50000h
 • Maximálny výstup LED: 3200 lumenov 
 • Dosah svetla: 250metrov
 • Vhodné akumulátory/batérie: 1x 21700
 • Počet režimov: 8 režimov - 100%-19%, 38%, 19%, 9%, 1,6%, 0,2%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO­ hladký leštený
 • Materál: z kvalitného leteckého hliníka HA typu III hard-eloxovaný povrch
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna, Desert, Orange (limit.edícia)
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% 2min. (potom automat. prepne na druhý režim svietenia (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 12 dní (min. výkon)
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX­8
 • Doba svietenia: TURBO 100% 2min. (3200lm-100% výkon)/ 130min (600lm-19%), 110min. (1200lm-38% výkon)/ 30min. (600lm-19%), 9hod.30min. (300lm-9% výkon), 50hod. (50lm-1,6% výkon), 12dní. (5lm-0,2% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 12,8cm, Priemer tela: 2,8cm, Priemer hlavy: 3,5cm
 • Váha: 198g (s akumulátorom/batériou)

Obsah balenia:

Svietidlo, nylonové púzdro, dokovacia stanica L-dok, USB kábel s magnetickým konektorom, 1x Olight 21700 5000mAh 3,7V akumulátor.

Ovládanie svietidla:

Spínač je k dispozícii za hlavou svietidla, stlačením svietidlo zapnete a opätovným stlačením vypnete. Prístup k 100% Turbo režimu je rýchlym dvojklikom v zapnutom stave. Prístup k ostatným úrovniam jasu, dosiahnete krátkym stláčaním spínača. Ultra nízky režim svietenia 1,6% - stlačením a podržaním spínača cca 2 sec. Rýchlym trojklikom spínača aktivujete režim STROBE. Farebná LED indikácia pri spínači. Vizuálne farebné indikátory na oboch stranách spínača. Štyri indikátory na pravej strane jasne zobrazujú úroveň nabitia/ vybitia akumulátora a štyri na ľavej strane, zobrazujú úroveň jasu.

Nabíjanie:

Sú 2 možnosti nabíjania: v L-dok stanici alebo samostatné svietidlo.

Priložte svietidlo k L-dok stanici zadnou časťou tela svietidla alebo aj len samotný USB kábel s magnetickým konektorom k zadnému veku svietidla. Magneticky sa spoja.

K L-dok pripojte špeciálny nabíjací USB magnetický kábel. Druhý koniec kábla zapojte do USB rozhrania, napr. PC, adaptéra na 230V. Prebieha nabíjanie akumulátora v tele svietidla, zobrazované svietením indikačnej LED na červeno na magnetickom konektore kábla v oboch prípadoch nabíjania. Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením indikačnej LED na zeleno. Odpojte Micro USB kábel.

Upozornenie:

Ak tesniace o­krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o­krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené : ­ Batérie sú takmer vybité ­ nabite ich alebo vymeňte. ­ Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené ­ očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok. ­ Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené ­ pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla. ­ Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla. ­ Li­ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať. ­ Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: