Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - LED Baterka OLIGHT PL-PRO VALKYRIE -využiteľná na zbraň (1500 lumenov)

Kód: 995228
Neohodnotené
Značka: Olight
155,95 € 129,96 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka OLIGHT PL-PRO VALKYRIE -využiteľná na zbraň (1500 lumenov)

Olight PL-PRO Valkyrie je výkonnejšia a k tomu aj nabíjateľná verzia, najsilnejšieho kompaktného zbraňového svietidla PL-2 Valkyrie. Osadená výkonná CREE XHP35 HI LED v dennom odtieni svetla prináša maximálny svetelný výkon 1500lm, na ktorý dokáže svietiť 1,5min., potom automat. prepne na nižší režim svietenia 600lm. Svietidlo používa ako zdroj energie vstavaný nabíjateľný Li-Po akumulátor s kapacitou 900mAh 3,6V. Nabíja sa pomocou priloženého USB kábla so špeciálnym magnetickým konektorom, ktorý sa k svietidlu magneticky pripne zo spodnej strany. Priebeh nabíjania je signalizovaný svietením signalizačnej LED na červeno, pri plnom nabití sa farba indikácie zmení na zelenú. Je vybavené sklíčkom TIR optikou, ktorá spoločne s výkonnou LED, poskytuje dosah svetla 280m, ktorý je stále aj dostatočne široký na to, aby ste mohli vidieť aj do priestoru. Sú odstránené akékoľvek mŕtve miesta v tme priestoru. Robustný a pohodlný systém rýchleho uchytenia a uvoľnenia pomocou páčky, umožňuje ľahké držanie svietidla na ľubovoľnej strelnej zbrani s koľajnicou typ 1913 alebo Glock. Magnetický diaľkový tlakový spínač sa pripája k magnetickému nabíjaciemu portu zo spodnej strany, čo robí PL-PRO ideálnym svietidlom na použitie so zbraňou. Obojstranný prepínač umožňuje užívateľovi naďalej ovládaniať svietidlo pravou aj ľavou rukou -pomocou oboch spínačou. Ste schopný aktivovať svietidlo i v situácii, kedy sa nachádzate pod vysokým stresom. Olight PL-PRO Valkyrie je vysoko výkonné zbraňové svietidlo, ktoré dobre poslúži aj na sebaobranu, kedy protivníka oslepíte zábleskovým režimom STROBE v tesnej blízkosti. Zároveň ponúka extrémne dlhú vzdialenosť svietenia a kompaktnosť pre použitie na krátkej zbrani.

Doživotná záruka na telo svietidla !

Parametre:

 • Použitá LED: CREE XHP35 HI LED
 • Farba svetla: Denný odtieň svetla
 • Životnosť LED: 80000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1500 lumenov
 • Dosah svetla: 280 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný nabíjateľný Li-Po akumulátor s kapacitou 900mAh 3,6V
 • Svietidlo má výrazne širšie ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 3 režimy - 100% - potom automat. prepne na 40%, STROBE
 • Pamäť režimov: Nie
 • Povrch reflektora:  SMO Hladký Leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna, Dezert
 • Maximálna výdrž svietenia: 1,5min., potom automat. prepne na nižší režim 45min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 90min. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-6
 • Doba svietenia: 100% (1500lm-1,5min.), potom automat. prepne na nižší režim 40% (600lm-45min.)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 8,3cm, Priemer tela: 3,6cm, Priemer hlavy: 3,2cm
 • Váha: 92 g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Svietidlo, 1x Picatinny lištu s páčkovým mechanizmom upnutia, 1x nabíjací magnetický USB kábel, 1A MCC (nie je kompatibilný s PL-MINI), 1x T6/ T8 kľúč, vstavaný nabíjateľný Li-Po akumulátor s kapacitou 900mAh 3,6V, náhradná kovová zarážka. Balenie obsahuje akumulátor/batériu.

Ovládanie svietidla:

Stále svietenie: rýchlo kliknite niektorým zo spínačov pre zapnutie svietidla s úrovňou jasu, uloženou v pamäti. Opätovným kliknutím, vypnete svietidlo. Keď je svietidlo vypnuté, rýchlo kliknite dvakrát pre vstup do režimu vysokého jasu 100%.

Krátkodobé zapnutie: stlačením a podržaním jedného z vypínačov zapnete svietidlo, uvoľnením spínača vypnete svietidlo.

Zmena úrovne jasu: rýchlym dvojitým kliknutím na ľubovoľný prepínač, zmeníte jas medzi vysokým a nízkym režimom.

Strobe: súčasným stlačením oboch prepínačov, aktivujete Stroboskop. V Strobo režime, jedným kliknutím na prepínač alebo stlačením oboch spínačov súčasne, vypnete svetlo.

Uzamknutie/ Odomknutie: stlačte a podržte ktorýkoľvek zo spínačov približne na pol sekundy, potom stlačte a podržte druhý spínač na približne dve sekundy, kým sa svietidlo nevypne. V režime uzamknutia, kliknite na ktorýkoľvek spínač a svietidlo sa zapne (100 lumenov); V režime uzamknutia stlačte a podržte oba spínače súčasne na približne dve sekundy, kým sa nezvýši jas, čím opustíte režim uzamknutia.

Nabíjanie:

Magnetický nabíjací konektor sa nachádza zo spodnej strany svietidla, funguje aj ako magnetický držiak tlakového spínača. Akumulátor v tele svietidla je nabíjaný pomocou priloženého USB kábla s magnetickým konektorom. Koncová časť svietidla sa len priloží k magnetickému konektoru a magneticky sa spoja. USB časť kábla pripojte k priloženému adaptéru na 230V alebo k USB rozhraniu PC. Prebieha nabíjanie akumulátora v tele svietidla, zobrazované svietením indikačnej LED na červeno v oblasti kábla a magnetického konektora. Plné nabitie akumulátora je signalizované svietením indikačnej LED na zeleno. Odpojte micro USB kábel.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

 • Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
 • Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
 • Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
 • Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
 • Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.
 • Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: