Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

NITECORE T4K

Kód: NC-T4K
Neohodnotené
Značka: NITECORE
107 € 89,17 € bez DPH
2-4 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktná LED kľúčenka NITECORE T4K
Kvalitné LED diódy s maximálnym výkonom 4000 lúmenov. Vstavaná nabijacia Li-ion batéria umožňuje maximálnu dobu prevádzky až do 67 hodín. Integrovaný inteligentný nabíjací obvod pre Li-ion batériu so vstavaným USB-C konektorom. Dva prepínače na ovládanie bieleho svetla. Ovládanie funkcií jedným prstom. Päť úrovní intenzity osvetlenia s dosvitom až 209 m. Telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny. Dvojitý kovový úchyt pre krúžok na kľúče unesie záťaž až 30 kg. Odolné proti nárazu z výšky 1 m. Extrémne ľahký, kompaktný a ľahko prenosný.
Parametre:
Max. svetelný tok (lm) Dosvit (m) Max. intenzita svetla (cd) Počet režimov svietenia Nabíjanie akumul. v svietidle Do výbušného prostredia Vodotesnosť Vstavaný akumulátor Materiál tela Priemer tela (mm) Priemer hlavy (mm)
4000
209
10900
5
Áno
Nie
Áno
Áno
letecká hliníková zliatina
iný
atypický
Upozornenie:
Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom.  Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :
- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.
- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Dodatočné parametre

Kategória: T Séria (LED Kľúčenky)
Dosvit: 209
Max. intenzita svetla (cd): 10900
Max. svetelný tok (lm): 4000
Nabíjanie akumul. v svietidle: Áno
Počet režimov svietenia: 5
Vodotesnosť: Áno
Vstavaný akumulátor: Áno
Priemer hlavy (mm): atypický
Priemer tela (mm): iný
Materiál tela: letecká hliníková zliatina
Do výbušného prostredia: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: