Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur
LEATHERMAN SIGNAL TUNDRASCAPE
Kód: ZZL262Podrobný popis
Leatherman Signal – survival multitool 19 nástrojov
SIGNAL je survival multitool Leatherman – 19 nástrojov vrátane zapaľovača, záchrannej píšťalky, kladiva a brúsiča rybárskeho háčika. Navrhnutý pre outdoorové prežitie a expedície.
Prevedenie: Tundrascape limitovaná edícia.
Technické parametre
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť | 213 g (7,6 oz) |
| Dĺžka zatvorená | 11,4 cm (4,5") |
| Materiál čepelí | 420HC nehrdzavejúca oceľ |
| Počet nástrojov | 19 |
| Krajina výroby | USA |
| Záruka | 25 rokov |
19 survival nástrojov
| Nástroj | Popis a využitie |
|---|---|
| Kliešte-regular | Pre terénnu prácu |
| Kliešte-ihlové | Pre jemnú prácu |
| Drôtorez na tvrdý drôt | Náhradné čepele |
| Nôž (rovná) | 420HC oceľ |
| Nôž (zúbkovaná) | Pre lano |
| Kladivo | Pre terénne použitie |
| Zapaľovač (fire starter) | Horčíkový zapaľovač pre navarovanie ohňa |
| Píšťalka (whistle) | Záchranná píšťalka 100 dB |
| Diamantový pilník + brúsenie háčika | Pre brúsenie rybárskeho háčika |
| Pílka na drevo | Pre drevo |
| Pilník na kov | Pre kov |
| Nožnice | Spring-action |
| Krížový skrutkovač #2 | Najpoužívanejší |
| Krížový skrutkovač #1 | Pre jemné skrutky |
| Plochý skrutkovač (veľký) | 3/16" |
| Plochý skrutkovač (malý) | Pre elektroniku |
| Otvárač fliaš | So skrutkovačom |
| Otvárač konzerv | Klasický |
| Nástroj na šitie/šídlo | Šídlo |
Pozri aj celú ponuku Leatherman na SvetelnáPošta.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multitooly LEATHERMAN |
|---|---|
| EAN: | 037447023699 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
