Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Káblový spínač Fenix AER-03 V2.0

Kód: FENIAER03V20
Neohodnotené
Značka: Fenix
19,95 € 16,63 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Taktický káblový spínač AER-03 V2.0 pre svietidlá Fenix TK16, TK20R, TK25 IR, TK25 R&B, TK25 Red, TK25 UV, TK26R a TK32. Vhodné pre použitie so svietidlom montovaným na dlhej zbrani. Na konci kábla sú umiestnené dva bezhlučné spínače. Jeden tlačidlový s funkciou okamžite aktivácie jemným stlačením a taktiež možnosťou trvalého rozsvietenia svetla a druhý plochý tlakový spínač. Spínač je navyše vybavený suchým zipsom, čo vám pomôže s jeho umiestnením kamkoľvek na zbraň.

Presná funkcia spínača sa líši podľa modelu svietidla, s ktorým ho použijete:

Fenix TK16, Fenix TK25 IR, Fenix TK25 R & B - guľatý tlačidlový spínač umožňuje okamžitú aktiváciu svetla jeho pridržaním, jeho plným dotlačením možno svetlo zapnúť klasicky na stálo. Keď je svietidlo zapnuté týmto okrúhlym tlačidlom, tak možno prepínať režimy svietenia stlačením plochého tlakového spínača. Ak je svietidlo vypnuté, tak ho možno zapnúť priamo do stroboskopického režimu stlačením plochého tlakového spínača (pri modeloch TK25 musí byť LED nastavené na biele svetlo).

Fenix TK20R - guľatý tlačidlový spínač umožňuje okamžitú aktiváciu svetla jeho pridržaním, jeho plným dotlačením možno svetlo zapnúť klasicky na stálo. Plochý tlakový spínač nie je s týmto svetlom funkčný (v prípade potreby je nutné prepínať režimy svietenia bočným tlačidlom priamo na svietidle).

Fenix TK32 - guľatý tlačidlový spínač umožňuje okamžitú aktiváciu svetla do režimu bieleho svetla jeho pridržaním, plným dotlačením možno svetlo zapnúť klasicky na stálo. Keď je svietidlo zapnuté týmto okrúhlym tlačidlom, tak možno prepínať režimy bieleho svetla stlačením plochého tlakového spínača. Ak je svietidlo vypnuté, tak ho možno zapnúť do červeného režimu stlačením plochého tlakového spínača, opakovaným stlačením plochého spínača sa prepína medzi režimami červeného a zeleného svetla.

Parametre výrobku

  • Kábel vyrobený z pružného polyuretánu.
  • Dĺžka kábla 23 centimetrov.
  • Koncová skrutkovacia časť vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny T6 a opatrená tvrdou Type-III anodizáciou.
  • Lichobežníkový závit vysoko odolný voči opotrebovaniu.
  • Vodotesné podľa štandardu IP68.
  • Rozmery skrutkovacej časti: 3,15 cm (dĺžka) x 2,54 cm (priemer).
  • Váha 40 gramov.
  • Na konci kábla je umiestnený plochý tlakový spínač a tlačidlový taktický spínač s možnosťou momentálnej aktivácie pridržaním.
  • Súčasťou balenia je aj suchý zips, ktorým môžete pripevniť spínač na zbraň.
  • Kompatibilné so svetlami Fenix TK16, Fenix TK20R, Fenix TK25 IR, Fenix TK25 R&B, Fenix TK25 Red, Fenix TK25 UV a Fenix TK32.

Záruka

Zákonná dvojročná záruka.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďiaľkové spúšte
Hmotnosť: 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: