Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - LED Baterka OLIGHT Javelot PRO KIT, s výstupom 2100 LM

Kód: 995281
Neohodnotené
Značka: Olight
299,95 € 249,96 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka OLIGHT Javelot PRO KIT, s výstupom 2100 LM

Unikátna taktická baterka, ktorá využíva diódu Cree XPHP 35, ako svetelný zdroj vo veľkom reflektore, čo má za následok výkon až 2100 lúmenov. Skvelé LED svietidlo, ktoré bude dokonale slúžiť policajtom, záchranárom, vojakom, ale aj pre turistov a milovníkov prežitia. Rovnako ako ostatné svietidla série Javelot, tento model ponúka svetelný lúč, ktorý smeruje na 80% do jedného bodu. Efektívny dosah až do 1080 metrov. LED baterka spĺňa normu tesnosti IPX-8 (odolnosť voči nepretržitému ponoreniu do hĺbky 2 m). Baterku je možné pomocou magnetického držiaku Olight pripevniť na zbraň! Telo baterky je vyrobené z leteckého hliníka pokrytého tvrdou anodizáciou v čiernej farbe. Gumové tesnenia na závitoch zabezpečujú úplnú odolnosť voči vode. Sklo pokrývajúce diódu je vyrobené z tvrdeného skla s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu, a pokryté antireflexnou vrstvou, čo minimalizuje stratu svetla. Špeciálne tvarovaná hlava vám umožňuje použiť baterku ako zbraň v situácii zblízka.

Srdcom baterky je vyspelá elektronika, ktorá riadi spotrebu energie. Vďaka tomu LED svietidlo Olight JAVELOT PRO svieti v zvolenom režime s rovnakým výkonom, kým sa batéria úplne nevybije. Elektronika je tiež zodpovedná za prevádzkové režimy a ich zapamätanie. Špeciálne vyvinutá elektronika chráni LED baterku pre prehriatím a automatický zníži výkon. Po vypnutí baterky, ochladení a opätovnom zapnutí svieti baterka v maximálnom režime.

Doživotná záruka na telo svietidla !

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XPHP 35
 • Životnosť LED: 80000h
 • Maximálny výstup LED: 2100 lumenov
 • Dosah svetla: 1080 metrov
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 5min.+1000lm 145min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 8 dní (min. výkon)
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vode odolnosť: podľa štandardu IPX­8
 • Doba svietenia: 2100 lm (1000) - 5 min (145 min) / 5 hod, 600 lm / 23 hod, 150 lm / 8 dní 15 lm
 • Rozmery: 24,7cm x 6,3cm
 • Váha: 380g

Neprekonateľne odolná konštrukcia s odolným eloxovaným povrchom!

Obsah balenia:

1x Svietidlo, 1x Zelený filter, 1x Červený filter, 1x Magnetický nabíjací kábel USB MCC5V,  1x Magnetická diaľková spúšť, 1x Olight magnetická montáž.

Ovládanie svietidla:

Dva univerzálne prepínače: koncový spínač dodáva režim extrémnych 2 100 lúmenov a 15 lúmenov. Bočný spínač môže zapínať alebo vypínať svetlo a prepínať podľa nasledujúcich režimov: 2 100 lúmenov, 600 lúmenov, 150 lúmenov a 15 lúmenov.

Nabíjanie:

Na spínači je dióda, ktorá keď sa rozsvieti na zeleno, zostáva viac ako 75% batérie, oranžový indikátor predstavuje 30% - 75% energie batérie, ak je batéria menej ako 30%, rozsvieti sa červená kontrolka, ak je batéria menej ako 10% červený indikátor bude blikať. Svietidlo je napájané nabíjacou batériou, ktorá je zabudovaná priamo v rukoväti, čo je ideálne pre LED svietidlo Olight, ktoré využívajú policajné, armádne a záchranárske zložky.

Upozornenie:

Ak tesniace o­krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať ak by nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o­krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené : ­ Batérie sú takmer vybité ­ nabite ich alebo vymeňte. ­ Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené ­ očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok. ­ Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené ­ pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla. ­ Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla. ­ Li­ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať. ­ Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: