Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Nitecore - Výkonná LED kľúčenka NITECORE TIP SE s výstupom LED 700LM

Kód: 66
Neohodnotené
Značka: NITECORE
38 € 31,67 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonná LED kľúčenka NITECORE TIP SE s výstupom LED 700LM

TIP SE využíva 2 x OSRAM P8 LED s celkovou reflexnou optickou šošovkou na vyžarovanie maximálneho výkonu 700 lúmenov, maximálnej intenzity lúča 2 100 cd a maximálneho dosahu svetla 90 metrov. Nízkoenergetický mikroprocesor umožňuje automatické hibernácie s veľmi nízkym parazitickým odtokom 5A. Zabudovaný Li-ion akumulátor 500 mAh ponúka maximálnu dobu prevádzky 50 hodín. Nabíjací port USB-C umožňuje pohodlné a reverzibilné pripojenie nabíjacieho kábla. Vnútorná nepremokavá konštrukcia môže tiež poskytnúť účinnú ochranu pre nabíjací port. Integrovaná technológia ATR reguluje výkon TIP SE podľa pracovných podmienok a okolitého prostredia, aby sa udržal optimálny výkon.

K dispozícii sú 2 užívateľské režimy. V režime DEMO sa automaticky vypne za 30 sekúnd, určené pre EDC a krátkodobé osvetlenie. V DAILY móde bude stála a navrhnutá na vonkajšie a dlhodobé osvetlenie, napríklad na turistiku a kempovanie. Umožňuje priamy / okamžitý prístup k TURBO v akomkoľvek stave pre vyhľadávanie na veľké vzdialenosti. Môže byť nepretržite napájaný z externého zdroja, aj keď je v stave nabíjania. Vyrobené z hliníkovej zliatiny s ľahkou a pevnosťou s tvrdým eloxovaným povrchom HA III, je zaručené vynikajúcou odolnosťou proti opotrebeniu a pohodlným nosením s hmotnosťou iba 26 g (0,92oz) (bez klipu) a za každého počasia použiteľného v krytí IP54 a 1m odolný proti nárazu.

Parametre:

Použitá LED: 2 x OSRAM P8 LED

Maximálny výstup LED: 700lm

Farba svetla: Biela

Dosah svetla: 90 metrov

Životnosť LED: 50000h

Vhodné akumulátory/ batérie: Li-ion akumulátor 500 mAh

Počet režimov: 2  

Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný antiabrazívny povrch

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna, Šedá

Maximálna výdrž svietenia: 50hod. (max. výkon)

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Vode odolnosť: podľa štandardu IP54

Dĺžka: 60 mm

Váha: 26g 

Obsah balenia:

Svietidlo UV, vstavaný Li-ion akumulátor 500mAh (vložené v svietidle). 

Ovládanie svietidla:

K dispozícii sú 2 užívateľské režimy. V režime DEMO sa automaticky vypne za 30 sekúnd, určené pre EDC a krátkodobé osvetlenie. V DAILY móde bude stála a navrhnutá na vonkajšie a dlhodobé osvetlenie, napríklad na turistiku a kempovanie. Umožňuje priamy / okamžitý prístup k TURBO v akomkoľvek stave pre vyhľadávanie na veľké vzdialenosti. Môže byť nepretržite napájaný z externého zdroja, aj keď je v stave nabíjania.  

Nabíjanie batérie: 

Do USB konektora v kľúčenke, vložte USB kábel. Nabíjanie je signalizované svietením modrej LED. Pri plnom nabití, nabíjanie automaticky prestane.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: