Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Nitecore - Svietidlo TINI 2 black - čierna

Kód: 9
Neohodnotené
Značka: NITECORE
49 € 40,83 € bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Svietidlo TINI 2 black - čierna

Kvalitná LED dióda  2 x OSRAM P8 s maximálnym výkonom 500 lúmenov. Vstavaná nabijacia Li-ion batéria umožňuje maximálnu dobu prevádzky až do 60 hodín. Integrovaný inteligentný nabíjací obvod pre Li-ion batériu so vstavaným micro USB konektorom. Dva prepínače na ovládanie všetkých funkcií. Ovládanie funkcií jedným prstom. Päť úrovní intenzity osvetlenia. Telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny. Odolné proti nárazu z výšky 1 m. Extrémne ľahký, kompaktný a ľahko prenosný. Vodeodolnosť: IP54.

Parametre:

Max. svetelný tok (lm) 500
Dosvit (m) 89
Max. intenzita svetla (cd) 2000
Počet režimov svietenia 5
Nabíjanie akumul. v svietidle Áno
Do výbušného prostredia Nie
Vodotesnosť Áno
Vstavaný akumulátor Áno
Materiál tela letecká hliníková zliatina

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať, ak by nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: