Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Nitecore - Nabíjateľná LED kľúčenka s dvojjadrovými magnetickými príveskami na kľúče NITECORE TIP2

Kód: 995264
Neohodnotené
Značka: NITECORE
55 € 45,83 € bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjateľná LED kľúčenka s dvojjadrovými magnetickými príveskami na kľúče NITECORE TIP2

Nový člen série T - dvojjadrové magnetické keychainové svetlo NITECORE TIP2
S dvojnásobnou aktualizáciou výkonu využíva TIP2 2 x CREE XP-G3 S3 LED s celkom reflexnou optickou šošovkou na vyžarovanie ohromujúceho výstupu 720 lúmenov, maximálnej intenzity lúča 2 160 cd a maximálneho hodu 93 metrov.
Zdvojnásobte výkon v podobnej veľkosti
Škrupina TIP2 je vyrobená CNC z hliníkovej zliatiny, vyznačujúca sa nízkou hmotnosťou, pevnosťou a vynikajúcim odvodom tepla. Preto je nepremokavý výkon vylepšený o stupeň krytia IP67 a použiteľné za každého počasia. Kompaktný a ľahký, váži iba 38,3 g (1,35 oz) bez spony.
Dizajn magnetických chvostov pre užívateľské prostredie bez použitia rúk
Vybavený 2 x neodýmovými magnetmi, vydrží až 2,5 kg a zabráni strate. Medzitým magnetický chvost umožňuje rýchle pripojenie k feromagnetickým materiálom dostupným pre priemyselné dielne, kontroly údržby a vonkajšie kempingy.
Odolná doba behu s dobíjateľnou Li-ion batériou s kapacitou 500 mAh a nabíjacím portom USB
Vďaka pokročilej technológii prerušenia napájania (APC) poskytuje ultra nízky parazitárny odtok 1A 365-dňový zážitok v pohotovostnom stave. Zabudovaná lítium-iónová batéria s kapacitou 500 mAh ponúka výdrž až 55 hodín. Nabíjací port Micro-USB zabezpečuje viacnásobné zabezpečenie a vodotesná konštrukcia poskytuje účinnú ochranu pre nabíjací port. Integrovaná technológia ATR reguluje výstup TIP2 podľa pracovných podmienok a okolitého prostredia, aby sa udržal optimálny výkon.
TIP2 má k dispozícii 2 užívateľské režimy. V režime DEMO sa svetlo automaticky vypne za 30 sekúnd, určené pre EDC a krátkodobé osvetlenie. V režime DAILY je nepretržitý a určený na vonkajšie a dlhodobé osvetlenie, napríklad na turistiku a kempovanie. Priamy prístup k TURBO 720 lúmenov je k dispozícii na vyhľadávanie vonku aj na veľké vzdialenosti. Vďaka nepretržitému napájaniu z viacerých zdrojov vám môže pomôcť dostať sa z osvetlenia v exteriéri a vychutnať si nevyčerpateľný zdroj energie na cestách aj v stave nabíjania.

Parametre:

Použitá LED: CREE XP-G3 S3 LED

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 720 lumenov

Dosah svetla: 93 metrov

Vhodné akumulátory/ batérie: Nabíjateľný Li-ion akumulátor 

Počet režimov: 

  • turbo režim / doba svietenia: 720 lúmenov / 15 min
  • vysoký režim / doba svietenia: 200 lúmenov / 1 h 15 min
  • stredný režim / doba svietenia: 30 lúmenov / 8 h
  • nízky režim / doba svietenia: 1 lúmen / 55 h

Povrch reflektora: SMO Hladký leštený

Materiál: odolný polykarbonát

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 15min. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 55hod. (min. výkon)     

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m

Rozmery: 62,5 x 26,9 x 13,5 mm

Váha: 38,3g (s akumulátorom) 

Obsah balenia:

Svietidlo, vstavaný Li-ion akumulátor, odnimateľné magnetické zadné viečko pre hands-free použitie a rýchle odpojenie, odnímateľný viacúčelový klip pre nosenie vo vrecku, batohu..

Nabíjanie batérie: 

Do USB konektora v kľúčenke, vložte USB kábel. Nabíjanie je signalizované svietením modrej LED. Pri plnom nabití, nabíjanie automaticky prestane.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Návod na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: