Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Xtar - Xtar - Inteligentá rýchlonabíjačka XTAR ST2 4,1A s USB-C vstupom

Kód: 72
Neohodnotené
Značka: Xtar
31 € 25,83 € bez DPH
na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentá rýchlonabíjačka XTAR ST2 4,1A s USB-C vstupom

Modelom ST2, predstavuje Xtar jednu z najrýchlejších a najsilnejších nabíjačiek na trhu! Nabíjanie sa uskutočňuje v dvoch šachtách s nabíjacím prúdom až 4,1A. To umožňuje nabíjačke Xtar ST2 úplne nabiť 2x Li-ion akumulátory vo veľmi krátkom čase. Ako bezpečnostné opatrenie Xtar ST2S trvale monitoruje napätie a teplotu akumulátorov, aby bolo možné automaticky znížiť nabíjací prúd, ak je to potrebné. K dispozícii sú celkovo 3 voliteľné nabíjacie prúdy: 1A, 2A a plné 4,1A. Akonáhle je akumulátor vložený do nabíjačky, ST2 najskôr meria vnútorný odpor akumulátora a potom vyberie automaticky vhodný nabíjací prúd. Táto predvoľba sa môže nastaviť manuálne pre každú šachtu zvlášť, pomocou spínačov pod displejom. Na displeji zobrazuje ST2 vždy aktuálne napätie vo voltoch, počas celej doby nabíjania. Navyše zobrazuje aktuálne zvolený nabíjací prúd na slot, priebeh nabíjania v percentách a aktuálnu teplotu akumulátora. Interný odpor sa zobrazí niekoľko sekúnd po vložení akumulátora, striedaný s priebehom nabíjania. Dve dodatočné stavové LED diódy poskytujú informácie o stave nabíjačky. Xtar ST2 môže byť napájaná silným napájacím adaptérom do el. siete 230V (12V 4A) - nie je obsahom balenia! Nasledujúce typy Li-ion akumulátorov je možné nabíjať s modelom ST2, dokonca aj nový typ 21700: Li-Ion IMR, INR, ICR (nominálne 3,6 / 3,7V) až do 4,2V vo veľkostiach: 18650, 18700, 20700, 21700, 22650, 26650. Dbajte na maximálny nabíjací prúd v údajovej lište displeja nabíjaných akumulátorov. Telo nabíjačky je vyrobené z nehorľavého materiálu (ABS+PC materiál). Je to skvelá nabíjačka, ktorá ponúka nabíjací prúd až 4,1A, nabíjanie doteraz este nebolo také rýchle!

Parametre: 

 • Dve nezávislé pozície pre nabíjanie (pre nabíjanie je možné dobíjať jeden alebo dva Li-ion akumulátory)
 • Nabíjanie je kontrolované mikroprocesorom a vypína sa automaticky po dobití akumulátora
 • Zobrazenie na displeji: Nabíjací prúd, aktuálna voltáž, priebeh nabíjania v percentách, aktuálna teplota akumulátora, interný odpor (pri vložení aku.)
 • Nabíjací algoritmus: TC-CC-CV
 • Nabíjací prúd: 1A, 2A, 4,1A
 • Podporované akumulátory: Li-Ion IMR, INR, ICR (nominálne 3,6 / 3,7V) až do 4,2V vo veľkostiach: 18650, 18700, 20700, 21700, 22650, 26650
 • Ochrana proti opačnému vloženiu akumulátorov, skratu, prebitiu
 • Nabíjací prúd sa automaticky mení, možnosť aj manuálnej zmeny
 • Vstupné napätie/ prúd: PD2.0 (15V 3A), QC3.0 (5V 3A/ 9V 2A)
 • Výstupný prúd (nabíjaci prúd): 1A, 2A, 4,1A
 • Vypínacie napätie nabíjania: Li-Ion 4,2V 
 • Prevádzková teplota 0 ~ 40°C
 • Rozmery: 14,9 x 7,5 x 3,3cm
 • Váha nabíjačky: 156g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Nabíjačka, USB-A/USB-C kábel, USB-C kábel, manuál.

Ovládanie:
 
Nabíjačka sa ovláda plne automaticky. Pripojte napájací kábel z el. zdroja do nabíjačky. Spojte kabeláž s el. zdrojom a koniec s napr. s vidlicou pripojte do el. siete (nie je súčasťou balenia). LCD displej sa rozsvieti. Po vložení akumulátora do nabíjačky sa na displeji zobrazia aktuálne hodnoty akumulátora a začne sa nabíjať. Po nabití akumulátora, nabíjačka automaticky ukončí nabíjanie. Akumulátor môžete vybrať z nabíjačky a používať. Po ukončení nabíjania, odpojte USB kábel z rozhrania. Nabíjací prúd 1A, 2A, 4,1A je možné meniť aj manuálne, pomocou stláčania tlačidiel CH1 a CH2 pre každú šachtu zvlášť. Je však potrebé kontrolovať na displeji teplotu akumulátora pri manuálnom nastavení vysokého nabíjacieho prúdu!!
 
Upozornenie:
 
Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory. Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných LED na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvádzané v návode na použitie. Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené. Pri dosiahnutí 4,2V sa automaticky ukončí nabíjanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: