Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

NITECORE TINI 2 black - čierna

Kód: NC-TINI-2-BK
Neohodnotené
Značka: NITECORE
45,40 € 37,83 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Svietidlo TINI 2 black - čierna
Kvalitná LED dióda  2 x OSRAM P8 s maximálnym výkonom 500 lúmenov. Vstavaná nabijacia Li-ion batéria umožňuje maximálnu dobu prevádzky až do 60 hodín. Integrovaný inteligentný nabíjací obvod pre Li-ion batériu so vstavaným micro USB konektorom. Dva prepínače na ovládanie všetkých funkcií. Ovládanie funkcií jedným prstom. Päť úrovní intenzity osvetlenia. Telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny. Odolné proti nárazu z výšky 1 m. Extrémne ľahký, kompaktný a ľahko prenosný. Vodeodolnosť: IP54.
Parametre:
Max. svetelný tok (lm)Dosvit (m)Max. intenzita svetla (cd)Počet režimov svieteniaNabíjanie akumul. v svietidleDo výbušného prostrediaVodotesnosťVstavaný akumulátorMateriál tela
500
89
2000
5
Áno
Nie
Áno
Áno
letecká hliníková zliatina
Upozornenie:
Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať, ak by nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :
- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.
- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Dodatočné parametre

Kategória: T Séria (LED Kľúčenky)
Dosvit: 89
Max. intenzita svetla (cd): 2000
Max. svetelný tok (lm): 500
Nabíjanie akumul. v svietidle: Áno
Počet režimov svietenia: 5
Vodotesnosť: Áno
Vstavaný akumulátor: Áno
Materiál tela: letecká hliníková zliatina
Do výbušného prostredia: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: