Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Nabíjateľná LED kľúčenka NITECORE TIKI LE, nové mini futuristické svetlo

Kód: 995266
Neohodnotené
Značka: NITECORE
25 € 20,83 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjateľná LED kľúčenka NITECORE TIKI LE, nové mini futuristické svetlo

TIKI / TIKI LE využíva primárnu OSRAM P8 LED s celkom reflexnou optickou šošovkou na vyžarovanie rovnomerného a mäkkého lúča 300 lúmenov. S priehľadným a matné telo vyrobené z odolných materiálov PC (V0), ktoré sa bežne používajú v leteckom a elektronickom priemysle, TIKI/TIKI LE zaisťuje pohodlné a stabilné uchopenie a slúži ako ultra mini a ľahký futuristický prístroj, zatiaľ čo hlava je skonštruovaná s vynikajúcim odvodom tepla  schopností. 

Univerzálne pomocné žiariče
TIKI je vybavené pomocným UV svetlom a bielym svetlom CRI, zatiaľ čo TIKI LE má modré a červené svetlo.
Mini kempingové / čítacie svetlo: Prídavná biela CRI s vysokou svietivosťou CRI je schopná odhaliť skutočnú farbu predmetov, vhodných na osvetlenie krátkeho dosahu, ako je napr. ako čítanie alebo kemping.
Detektor falzifikátov Bill: Pomocná UV LED (500mW, 365nm) TIKI má schopnosť excitovať fluorescenciu v materiáloch a môže byť použitá ako detektor proti falšovaným účtom a falšovaným dokumentom, fluorescenčnému chemickému testeru, nabíjačke fosforeskujúceho materiálu alebo atraktoru hmyzu.
Signal Marker: Pomocné červené a modré LED diódy TIKI LE sa môžu použiť ako signálne značky na označenie polohy alebo iného zoskupenia, ako aj na odosielanie. 
signály počas kempovania alebo chôdze.
Výstražné signály: Červený / modrý výstražný režim TIKI LE je schopný signalizovať varovanie, aby upozornil prichádzajúce vozidlá alebo chodcov vyhnúť sa možným rizikám. Užívateľsky prívetivé rozhranie s jedným tlačidlom. Dizajn ochrany proti náhodnej aktivácii zahŕňa pridržanie na priamy prístup do úrovne VYSOKÉ, dvojité stlačenie pre trvalé zapnutie a trojité stlačenie pre pomocné svetlá.

Nabíjateľný USB s predĺženou dobou používania o 40 hodín
TIKI/TIKI LE má technológiu APC (Advanced Power Cutoff) s ultranízkym parazitickým odtokom 1A, ktorý poskytuje pohotovostný zážitok 365 dní v pohotovostnom režime. Zabudovaná lítium-iónová batéria 130 mAh má porovnateľnú účinnosť s batériou AAA s predĺženou výdržou o 40 hodín. Vďaka viacerým ochranám nabíjania  môže byť nepretržite napájaný z rôznych zdrojov, aby vystúpil z vonkajšej osvetľovacej situácie a vychutnal si nevyčerpateľný zdroj energie aj na cestách v stave nabíjania.

Parametre:

Použitá LED: Primárne OSRAM P8 LED

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 300 lumenov

Dosah svetla: 71 metrov

Vhodné akumulátory/ batérie: Nabíjateľný Li-ion akumulátor 

Počet režimov: 

  • turbo režim / doba svietenia: 300 lúmenov / 30 min
  • vysoký režim / doba svietenia: 60 lúmenov / 1 h
  • stredný režim / doba svietenia: 15 lúmenov / 4 h
  • nízky režim / doba svietenia: 1 lúmen / 40 h

Materiál: Odolný polykarbonát

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 30min. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 40hod. (min. výkon)     

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Rozmery: 55 mm, hrúbka:  14,7 mm

Váha: 12g (s akumulátorom) 

Obsah balenia:

Svietidlo, vstavaný Li-ion akumulátor.

Nabíjanie batérie: 

Do USB konektora v kľúčenke, vložte USB kábel. Nabíjanie je signalizované svietením modrej LED. Pri plnom nabití, nabíjanie automaticky prestane.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Návod na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: