Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Led lenser - Lampáš LEDLENSER ML6 CONNECT WL

Kód: 85
Neohodnotené
Značka: Led lenser
103,76 € 86,47 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Lampáš LEDLENSER ML6 CONNECT WL

Praktický lampáš LEDLENSER ML6 Connect WL je vybavený najmodernejšími technológiami vrátane diaľkového ovládania. Technológia Micro Prism zaisťuje distribúciu rovnomerného a neoslňujúceho svetla o výkone až 750 lm v štyroch rôznych módoch (+ plynulé stmievanie) a dobu svietenia až 180 hodín. Skratka WL značí Warm Light, čiže teplé svetlo v rozmedzí 2500 až 3000 K. K dispozícii je ale tiež svetlo červené, ktoré neláka hmyz a je vhodné pre decentné osvetlenie. Lampáš je možné ovládať pomocou Bluetooth náramkového diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia alebo pomocou aplikácie Ledlenser Connect v smartfóne, takisto cez Bluetooth. Vďaka tomu je možné svetlo nielen ovládať na diaľku, ale aj pomocou Smart Light Technology veľmi presne nastaviť podľa požiadaviek užívateľa. Svietidlo je vybavené magnetickým dobíjacím systémom a samo môže slúžiť ako PowerBank s kapacitou 3000 mAh. Integrovaný hák a magnet umožňuje svietidlo efektívne umiestniť či zavesiť. Ďalej je vybavený transportným zámkom a pamäťovou funkciou.

Parametre:

  • LED: teplé svetlo, červené svetlo
  • Maximálny výstup LED: 750 lumenov
  • Vhodné akumulátory/batérie: Li-ion 
  • Počet režimov: Blink, Low Power, Boost, Power, Pulse, S.O.S., Strobe, Stmievanie
  • Vodeodoľnosť: podla štandardu IP66
  • Maximálna výdrž svietenia: 3,5 hod. (max. výkon) 
  • Maximálna výdrž svietenia: 180 hod. (min. výkon)
  • Nabíjanie: áno 
  • Rozmery: 178 mm dĺžka, 45 mm priemer
  • Váha: 260 g

Obsah balenia:

Svietidlo, magnetický dobíjací kábel, dobíjacie batérie, cestovné puzdro, stojan, náramkové diaľkové ovládanie.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: