Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - Taktická LED Baterka OLIGHT - M2R Warrior, s výstupom LED 1500LM

Kód: 995253
Neohodnotené
Značka: Olight
105,95 € 88,29 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Taktická LED Baterka OLIGHT - M2R Warrior, s výstupom LED 1500LM

Taktické svietidlo Olight M2R je nová nabíjateľná taktická LED baterka. Táto LED baterka je vybavená najnovšou LED XHP35 HD, napájanou jediným vysoko výkonným akumulátorom 18650 s výkonom od 1 do 1500 lumenov. Svietidlo M2R je vybavené tichým koncovým spínačom s minimálnym hlukom pri kliknutí na taktické účely. Zadný kryt tohto svetla sa môže magneticky nabíjať priamo cez spínač. Bočný spínač má podobnú funkciu ako svietidlá série OLIGHT S, zatiaľ čo koncový spínač je možné prepínať medzi bežnými a taktickými režimami, ktoré umožňujú užívateľovi prístup k Turbo alebo Strobe jediným kliknutím. Vďaka svojej štíhlej hlave a dvojitému vreckovému klipu je M2R dokonalým taktickým svietidlom, ktoré vás bude sprevádzať na akomkoľvek dobrodružstve. Odolný kovový koncovkový spínač, ktorý umožňuje dobíjanie akumulátora M2R priamo z prepínača pomocou USB magnetického nabíjacieho kábla OLIGHT. Li-ion akumulátor podporuje až 1500 lumenov s dlhou dobou prevádzky. Kompatibilný so všetkými 18650 akumulátormi (s vybíjacím prúdom nad 6A a ochrannou elektronikou a OLIGHT microdock). Olight M2R pre svoje taktické zameranie, nájde svoje uplatnenie predovšetkým v ozbrojených zložkách polície.

Doživotná záruka na telo svietidla !

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XHP35 HD
 • Farba svetla: Studená biela
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1500 lumenov
 • Dosah svetla: 208 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 3,7V/ 2x CR123 3V
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 7 Režimov - TURBO 100%, potom automatic. prepne na 47%, 17%, 4%, 1%, 0,1%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO - leštený hladký
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Taktický tlačidlový spínač na konci svietidla s funkciou momentovej aktivácie jemným stlačením    
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: TURBO 100% 3min.+ 700lm 1hod.50min. (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 25 dní (min. výkon) 
 • Pracovné napätie: 2,8 ~ 8,4V
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: TURBO 100% 1500lm (svieti po dobu 3min., potom automatic. prepne na 47% - 700lm 1hod.50min), 17% (250lm-6hod.15min.), 4% (60lm-20hod), 1% (15lm-70hod.), 0,1% (1lm-25dní.), STROBE
 • Rozmery: Celková dĺžka: 13cm, Priemer tela: 2,44cm, Priemer hlavy: 2,54cm
 • Váha: 155g (bez akumulátora/ batérie) 

Obsah balenia:

Svietidlo, klip na opasok, 1x Li-ion akumulátor Olight HDC 18650 3500mAh 10A, magnetický USB nabíjací kábel, šnúrka na zápästie, nylonové púzdro, manuál.

Ovládanie svietidla:

BOČNÝ VYPÍNAČ:

ON/ OFF: Jedným kliknutím na bočný vypínač zapnete/ vypnete svietidlo. Keď sa svetlo znovu zapne, vráti sa do predtým uloženého režimu.

ZMENA ÚROVNE SVIETENIA: Keď je LED baterka zapnutá, stlačte a podržte bočný spínač a svietidlo začne automaticky svietiť od aktuálnej úrovne jasu, cez režim 1%, 4%, 17% a 47%. Režim sa vyberie, keď je stlačený bočný spínač. (Upozornenie: v režime automatického cyklu sa nenachádza 0,1% a Turbo 100%).

REŽIM MOONLIGHT 0,1%: Keď je LED baterka vypnutá, stlačte a podržte bočný spínač dlhšie, ako jednu sekundu, aby ste získali prístup do režimu mesačného svitu 1%. Ak je režim uložený v pamäti svietidla, jednoducho kliknite na prepínač, čím získate k nemu prístup.

PRIAMY PRÍSTUP K TURBO REŽIMU 100%: Rýchlo dvakrát kliknite na bočný spínač, aby ste získali prístup do vysokého režimu. Dvakrát kliknite na bočný spínač, aby ste vstúpili do Turbo 100% (Turbo sa automaticky prepne na 3 min.)

STROBE: Rýchlym trojnásobným kliknutím na bočný spínač, prejdite do režimu Stroboskopu. Ak chcete ukončiť tento režim, jednoducho kliknite alebo stlačte a podržte bočný spínač.

ZAMKNUTIE/ ODOMKNUTIE SPÍNAČA: Keď je LED baterka vypnutá, stlačte a podržte bočný spínač (asi 2 sekundy), aby ste vstúpili do režimu blokovania tlačidiel (LED baterka najskôr vstúpi do režimu mesačný svit a potom sa vypne, aby signalizovala režim blokovania). V režime blokovania, stlačte a podržte bočný spínač na menej ako jednu sekundu a červená kontrolka pod bočným spínačom, bude zapnutá na dve sekundy, aby signalizovala, že svetlo je stále v režime blokovania spínača. Ak ho chcete odomknúť, držte bočný spínač dlhšie ako jednu sekundu, kým sa opäť neprepne Ultranízky režim.

KONCOVÝ SPÍNAČ:

Koncový spínač disponuje štandardnými alebo zdokonalenými taktickými režimami.

SOFT TLAČ: Režim Turbo aktivovaný na chvíľu. (štandard: 1000 lumenov, vylepšená taktika: 1500 lumenov).

DEEP TLAČ: Štandardná - Konštantná v režime Turbo. Vylepšený taktický - momentálny Stroboskop.

SPÍNAČ MEDZI REŽIMY PREVÁDZKY:

METÓDA 1: Dlhým stlačením koncového spínača a jeho držaním súčasne s bočným spínačom, môžete posunúť úroveň medzi Turbom na konštantný režim (štandardný režim) a momentálnym Stroboskopom. Uvoľnite koncový spínač, aby ste zostali na zvolenom nastavení.

METÓDA 2: Keď svieti LED baterka, stlačte a podržte bočný spínač, aby ste prešli nízkou, strednou a vysokou svietivosťou. Po 3 cykloch, bude cyklus medzi Turbom (štandardný režim) a Strobo. (vylepšená taktika). Uvoľnite bočný spínač, aby ste zostali na zvolenom nastavení.

POZNÁMKA: Ak použitý Li-ion akumulátor nemá najmenší výbíjací prúd 6A, nepodporuje na svietidle Turbo režim 1500lm!!! Ak je koncový spínač nastavený do zdokonaleného taktického režimu, LED baterku nie je možné zapnúť pomocou koncového spínača. Ak sa tak stane, aktivujte koncový spínač, stlačte a podržte bočný spínač, aby ste ho vrátili späť do štandardného režimu (postupujte podľa metódy 2).

Nabíjanie:

Priložte svietidlo k nabíjaciemu magnetickému USB káblu, pripojte USB koncovku kábla napr. k USB rozhraniu PC. Nabíjanie je signalizované svietením LED indikátora na nabíjacom magnetickom konektore na červeno. Keď je akumulátor v svietidle nabitý, informačná LED sa zmení na zeleno.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

 • Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.
 • Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.
 • Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.
 • Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
 • Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.
 • Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: