Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - Predné svetlo na bicykel Olight RN 400, 400 LM

Kód: 4
Neohodnotené
Značka: Olight
39,95 € 33,29 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Predné svetlo na bicykel Olight RN 400, 400LM

Profesionálne predné svetlo na bicykel, ktoré vďaka účinnej LED dióde a vysokokvalitnému reflektoru zaostrujúceho lúč poskytuje lúč svetla až 400 lúmenov a dosah až 89 metrov. Umožňuje efektívne osvetlenie vozovky, po ktorej sa pohybujeme, a zviditeľňuje nás ostatných účastníkov cestnej premávky.

Telo baterky je vyrobené z ľahkého a odolného hliníka. Systém vnútorných tesnení poskytuje čiastočný odpor vody na úrovni štandardu IPX6 (prúd vody prúdiaci z rôznych smerov s kapacitou až 100 litrov za minútu). Základné napájanie zaisťuje pribalená batéria 16340 s kapacitou 900 mAh. Vďaka pokrokovej elektronike možno baterku s nabitou batériou použiť akoPowerbank na nabíjanie ďalších elektronických zariadení, ako sú telefón alebo fotoaparát Go-Pro.

Obsluha baterky je jednoduchá a intuitívna. Prevádzkové režimy sa menia jedným stlačením spínača, ktorý nás vďaka podsvieteniu informuje aj o úrovni nabitia batérie. 

RN400 Baterka využíva pokročilý systém šošoviek antireflexná šošovka ), cez ktorý svetelný lúč generovaný baterkou neoslňuje prichádzajúce vozidlá.

Parametre:

 • Svetelný zdroj: LED dióda Luminus SST-20
  Efektívny dosah: 89 m
  Výkon: 16340 900 mAh batéria
  Kryt: hliník
  Rozmery: 72 x 31 x 31 mm
  Hmotnosť: 85 g
 • Prevádzkové režimy / doba svietenia:
  400 lúmenov / 100 min

  200 lúmenov / 190 min
  100 lúmenov / 6,5 h
  strobo (0-200 lúmenov, pomaly) / 7 h
  strobo (0-200 lúmenov, rýchlo) / 5,5 h
 • Obsah balenia: sada s baterkou a batériou obsahuje tiež nabíjací kábel, držiak na riadidlá, držiak kompatibilný s fotoaparátmi Go-Pro a 3 silikónové remene rôznych dĺžok.
Použitie:
Obsluha baterky je jednoduchá a intuitívna. Veľké a ľahko dostupné spínacie tlačidlo umožňuje rýchlu a plynulú zmenu prevádzkových režimov počas jazdy.
 
Nabíjanie:
Primárne napájanie zabezpečujú dve 18650 batérie s kapacitou 3 500 mAh. Čiteľný OLED displej umiestnený hneď vedľa prepínača informuje o úrovni nabitia batérie, aktuálnom prevádzkovom režime a predpokladanej dobe vybitia.
 
Upozornenie:
 • Nerozoberajte sami zapečatené časti v hlave svietidla, poruší sa tým záruka.
 • Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránené proti vode.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: