Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Inteligentá nabíjačka OLIGHT Omni-Dok

Kód: 152
Neohodnotené
Značka: Olight
19,95 € 16,63 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentá nabíjačka OLIGHT Omni-Dok

Olight Omni-Dok je inteligentná, dvojšachtová nabíjačka navrhnutá tak, aby bezpečne nabíjala najbežnejšie akumulátory používané v svietidlách, fotoaparátoch, hračkách, diaľk. ovládačoch, malých spotrebičoch, atď. Každá nabíjacia šachta nabíja zvlášť akumulátor. Omni-Dok môže nabíjať dva úplne rôzne typy akumulátorov naraz a automaticky identifikuje typ akumulátora a inteligentne určí režim požadovaného nabíjania. Indikátor stavu nabitia akumulátora, bude sledovať jednotlivé úrovne nabitia oboch akumulátorov, takže presne viete, kedy každý dosiahne plného nabitia. Automatické vypnutie po ôsmich hodinách šetrí spotrebu energie, bez toho aby ste museli odpojiť jednotku z el. siete. Bezpečnosť je tu prioritou, a táto nabíjačka ponúka niekoľko vstavaných funkcií pre vašu ochranu. Ochrana proti prebitiu chráni akumulátor, keď je plne nabitý. Aktuálny stav nabitia akumulátora znázorňujú ukazovatele, ktoré budú blikať a nabíjanie nezačne, ak sa pokúsite nabíjať nepodporované akumulátory, alebo ak sú nesprávne vložené (ochranu proti prepólovaniu), ak je skrat medzi pozitívnymi a negatívnymi pólmi. Vzhľadom k tomu, Omni-Dok eliminuje potrebu viac nabíjať akumulátor ako treba, preto je nabíjanie teraz pohodlnejšie a úspornejšie. Či už potrebujete nabíjať 18650 akumulátor pre svietidlo, alebo niekoľko AA akumulátorov pre vaše diaľkové ovládanie od TV, bude Omni-Dok tou správnou voľbou, ktorú potrebujete.

Parametre:

Dve nezávislé pozície pre nabíjanie (je možné dobíjať jeden alebo dva akumulátory, rôzne vybité a rôznych druhov)

Nabíjací algoritmus: CC, CV

Nabíjací prúd: 500mAh, 1000mAh

Nabíjanie je kontrolované mikroprocesorom a vypína sa automaticky po dobití akumulátoru 

Podporované akumulátory: 18650, 17670, 16340, RCR123, 14500 3,7V a AA Ni-MH/Ni-CD, AAA Ni-MH/Ni-CD 1,2V

Ochrana proti nepodporovaným akumulátorom, opačnému vloženiu akumulátorov, prebitiu

Rozmery: 9,6 x 3,1 cm

Váha nabíjačky: 102g

Nabíjací prúd sa automaticky mení

Prevádzková teplota: 0 ~ 40

Príkon: DC12V 1A

Vstupné napätie/ prúd: DC12V 1A, dodáva AC/DC adaptér na 230V

Výstupný prúd (nabíjaci prúd): 0,5A, 1A CC-CV: 500mAh, 1000mAh

Vypínacie napätie nabíjania Li-Ion: 1000mAh 4,2V

Vypínacie napätie nabíjania Ni-MH: 500mAh 1,47V

Obsah balenia:

Nabíjačka, AC/DC adaptér na 230V.

Ovládanie:

Nabíjačka sa ovláda plne automaticky. Pripojte adaptér na 230V do nabíjačky a druhý koniec do el. siete. Po vložení akumulátora do nabíjačky sa na panely z indikátormi zobrazí aktuálna hodnota akumulátora a začne sa nabíjať. LED indikátor zobrazuje stav dvoch akumulátorov v reálnom čase a každý akumulátor zvlášť. V panely sa nachádzajú štyri zelené LED indikátory aktuálneho nabitia akumulátora, ktoré sa budú postupne rozsvieťovať. Posledný indikátor v tvare plného kruhu bude svietiť, keď je akumulátor plne nabitý. Po nabití akumulátora nabíjačka ukončí nabíjanie. Akumulátor môžete vybrať z nabíjačky a používať. Po ukončení nabíjania odpojte adaptér z el. siete.
 
Upozornenie:
 
Nedoporučuje sa vkladať a nabíjať neznačkové a necertifikované akumulátory. Nedoporučuje sa nabíjať nechránené akumulátory, v opačnom prípade je nutné kontrolovať Voltáž akumulátora. Pri dosiahnutí 4,2V, treba akumulátor vybrať z nabíjačky, aby nedošlo k prehrievaniu a prebitiu akumulátora. Pri nabíjaní skontrolujte stav kontrolných LED na nabíjačke, či svietia tak, ako je uvádzané v návode na použitie. Vkladajte len tie typy akumulátorov, ktoré sú pre daný typ nabíjačky určené.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: