Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Olight - LED Baterka OLIGHT S2R Baton II s výstupom LED 1150LM

Kód: 995245
Neohodnotené
Značka: Olight
73,95 € 61,63 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka OLIGHT S2R Baton II s výstupom LED 1150LM

Svietidlo Olight S2R Baton II je poháňané Li-ion akumulátorom 18650 s kapacitou 3200mAh 3,6/ 3,7V (je súčasťou balenia). Vďaka účinnej LED dióde Luminus SST-40 LED v studenom odtieni svetla a optike PMMA TIR, poskytuje svetelný tok 1150lm. Dosah svetla je 135m. Telo LED baterky je vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, pokrytého tvrdou anodizáciou v čiernej farbe. Okrem toho je hlavica S2R BATON II chránená prednou časťou, pomocou oceľového prstenca. Vďaka tomuto dizajnu poskytuje výrobca odolnosť proti pádom z výšky až do 2m. Svietidlo spĺňa normu tesnosti IPX-8 (odolnosť voči nepretržitému ponoreniu do hĺbky 2m). Hlava LED baterky je nehybná, čo znižuje riziko poškodenia. Akumulátor Li-ion 18650 sa vkladá do svietidla po odskrutkovaní zadného krytu. Kryt je plochý a umožňuje umiestniť svietidlo vertikálne. Navyše viečko obsahuje silný magnet, takže môžeme upevniť baterku na akýkoľvek oceľový povrch, vrátane miestnosti alebo vozidla. Nabíjanie prebieha pomocou USB kábla so špeciálnym magnetickým konektorom, ktorý sa pripája k tomuto zadnému veku. Srdcom svietidla je vyspelá elektronika, ktorá kontroluje spotrebu energie smerovanú do LED. Vďaka tomu LED baterka svieti vo vybranom režime s rovnakým výkonom, kým sa akumulátor úplne nevyčerpá. Prehriatie v najvyššom režime svietenia chráni elektronický systém Active Thermal Management, ktorý po 120 sekundách znižuje prúd a stabilizuje svetlo na úrovni 400 lúmenov. Po vypnutí LED baterky, ochladení a opätovnom zapnutí opäť svieti v maximálnom režime. Elektronika je tiež zodpovedná za zapnutie prevádzkových režimov a zapamätanie si posledného použitého režimu. Pohodlné nosenie zabezpečuje pružná svorka na tele svietidla. Nikdy už nebudete bez silného svetla po ruke - S2R Baton II je ideálny stály spoločník.

Doživotná záruka na telo svietidla !

Parametre:

 • Použitá LED: Luminus SST-40 LED
 • Životnosť LED: 80000h
 • Maximálny výstup LED: 1150 lumenov 
 • Dosah svetla: 135 metrov
 • Vhodné akumulátory/batérie: 1x 18650 3,6/ 3,7V akumulátor
 • Svietidlo má vďaka TIR optike výrazne širšie ohnisko
 • Počet režimov: 6 režimov - - TURBO 100%-35%, 35%, 10,5%, 1,3%, 0,04%, STROBE
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO ­hladký leštený
 • Materál: z kvalitného leteckého hliníka HA typu III hard-eloxovaný povrch
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna, Zelená (limit.edícia), Medená (limit.edícia)
 • Maximálna výdrž svietenia: 2min. 1150lm, potom automaticky prepne na 4hod. 400lm (max. výkon)
 • Maximálna výdrž svietenia: 60 dní (min. výkon)
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX­8
 • Doba svietenia: TURBO 100% 2min. (1150lm-100% výkon) - potom automaticky prejde na 230min. (400lm-35% výkon), 4hod. (400lm-35% výkon), 14hod. (120lm-10,5% výkon), 100hod. (15lm-1,3%), 60dní (0,5lm-0,04%)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 10cm, Priemer hlavy: 2,3cm, Priemer tela: 2,2cm
 • Váha: 98,5g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Svietidlo, šnúrka na ruku, magnetický nabíjací USB kábel, prenosné vrecko, klip na opasok, akumulátor Olight 18650 3200mAh 3,6V, návod na obsluhu. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla:

Stlačením bočného spínača zapnete/ vypnete svietidlo. Ďalším stlačením a podržaním spínača sa cyklicky prepínajú jednotlivé svetelné režimy. Pri požadovanom režime uvoľnite spínač. Vo vyp./ zap. stave rýchlym dvojklikom aktivujete režim TURBO 1150lm, ktorý svieti 2min., potom sa automaticky svietidlo prepne do režimu 400lm. V zapnutom stave rýchlym trojklikom aktivujete režim STROBE.

Režim Moonlight (0,5lm) je zapnutý stlačením spínača asi 1 sekundu, keď je LED baterka vypnutá.

Uzamknutie tlačidiela: podržte vo vypnutom stave stlačený spínač, cca. 4sec., svietidlo na chvíľu zasvieti v ultra nízkom režime a potom zhasne. Svietidlo má uzamknutý spínač proti nechcenému zapnutiu. Deaktivácia prebieha rovnako.

Nabíjanie:

Položte svietidlo k nabíjaciemu magnetickému konektoru, pripojte USB kábel napr. k PC. Nabíjanie je signalizované svietením LED indikátora v spínači svietidla na červeno. Keď je akumulátor v svietidle nabitý, informačná LED svieti na zeleno. Odpojte svietidlo od el. energie.

Upozornenie:

Ak tesniace o­krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o­krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené : ­ Batérie sú takmer vybité ­ nabite ich alebo vymeňte. ­ Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené ­ očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok. ­ Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené ­ pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla. ­ Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla. ­ Li­ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať. ­ Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: