Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

NITECORE - USB Nabíjateľná LED Čelovka NITECORE NU17

Kód: 70
Neohodnotené
Značka: NITECORE
29,90 € 24,92 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

USB Nabíjateľná LED Čelovka NITECORE NU17

Ako nový člen série NITECORE NU je NU17 vybavený trojitým výkonom a 180 ° širokouhlým lúčom, ktorý je ideálny pre pravidelné školenia a aktivity na predmestí v prírode. NU17 má ultra kompaktné telo s najvyšším výkonom. S hmotnosťou 46 g (1,62 oz) vrátane držiaka a čelného popruhu ponúka jedinečný prenosný zážitok pre používateľa. Uhol naklonenia 60 ° zaisťuje vo vonkajšom prostredí žiadne slepé miesta. Silikónový pásik skrytý v hlavovom páse môže odvádzať pot do strán hlavy, čím bráni podráždeniu očí používateľa spôsobenému vniknutím potu a zároveň bráni posúvaniu čelného pásu. Reflexné pásy môžu upozorniť vozidlá alebo chodcov za nimi.
Okrem primárneho bieleho svetla má NU17 pomocné červené svetlo a vysoké biele svetlo CRI. Využíva LED CREE XP-G2 S3 pre maximálny výkon 130 lúmenov, maximálnu vzdialenosť lúča 43 ma maximálnu intenzitu lúča 460 cd. Primárne biele svetlo, ktoré je k dispozícii s 3 úrovňami jasu a 2 špeciálnymi režimami, má lúč so širokým dosahom 180 °, ktorý je ideálny pre pravidelné školenie a vonkajšie aktivity na predmestí. Prídavné červené svetlo 23 lúmenov môže účinne chrániť nočné videnie a je ideálne pre pozorovanie voľne žijúcich živočíchov, astronómiu, reakciu na núdzové situácie a nočné fotografovanie, zatiaľ čo pomocné biele svetlo CRI s vysokým podsvietením je vhodné na osvetlenie krátkeho dosahu pri čítaní, kempingu alebo v prípade núdze. nedostatku energie. Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria 2,14 Wh sa rovná 3 x AAA batériám s maximálnou prevádzkovou dobou 150 hodín. Vďaka USB napájaniu je nabíjateľný a šetriaci energiu. Použitie ekologickej nabíjateľnej lítium-iónovej batérie môže tiež minimalizovať uhlíkovú stopu.

Parametre:
 • Použitá LED: CREE XP-G2 S3 LED
 • Životnosť LED: 50000h 
 • Maximálny výstup LED: 130 lumenov
 • Dosah svetla: 43 metrov
 • Vhodné akumulátory/batérie: Vstavaná Li-ion
 • Počet režimov:
 • vysoký režim / doba svietenia:  130 lúmenov / 6 h
 • nízky režim / doba svietenia: 28 lúmenov / 10 h
 • najnižší režim / doba svietenia: 1 lúmen / 150 h
 • Materiál: Odolný polykarbonát
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Váha: 46g

Obsah balenia:

Svietidlo, čelenka s reflexnými prvkami. Balenie obsahuje akumulátor / batériu.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Návod na používanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: