Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Nitecore - LED baterka NITECORE E4K novej generácie 21700, s výstupom LED 4400LM

Kód: 75
Neohodnotené
Značka: NITECORE
99 € 82,50 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka NITECORE E4K novej generácie 21700, s výstupom LED 4400LM

NITECORE E4K je vybavená 4 x CREE XP-L2 V6 LED diódami s životnosťou 50 000 hodín a je schopná emitovať horiaci výkon 4 400 lúmenov z tela s dlaňou s maximálnou intenzitou lúča 11 100 cd a maximálnym hodom 211 metrov, ideálny pre EDC (Everyday Carry), trekking, kempovanie a ďalšie. Nezávisle riadené štvornásobné LED diódy sú napájané obvodom s konštantným prúdom, ktorý zaisťuje trvalé používanie so zaručenou bezpečnosťou. Ultra kompaktné a ľahké telo E4K poskytuje pohodlné a flexibilné použitie a je skonštruované s CNC opracovaným unibody dizajnom, ktorý sa vyznačuje ľahkou hmotnosťou, pevnosťou a vynikajúcim odvodom tepla. Protišmykové ryhovanie je ideálne pre dlhodobé nosenie alebo prevádzku. Chladiace rebrá sú navrhnuté tak, aby znižovali hmotnosť a umožňovali rýchly odvod tepla. Schopnosť chvostového stojana ponúka možnosť umiestnenia bez použitia rúk na rovný povrch. S dodávanou batériou NL2150HPR (5 000 mAh) sa E4K odporúča napájať z batérie 1 x 21700 (vybíjací prúd nad 15 A), pričom je kompatibilná s 2 x batériami CR123 / RCR123. Poskytuje 700 hodín ultra dlhú dobu prevádzky na konzistentné používanie 30 dní na ULTRALOW. Integrovaná technológia ATR reguluje výstup E4K podľa pracovných podmienok a okolitého prostredia, aby sa udržal optimálny výkon.
Jediný ručný postranný vypínač E4K, špeciálne navrhnutý pre vonkajšie použitie, má silikónový kryt odolný proti opotrebeniu, ktorý je šetrný pre používateľov rukavíc. S 5 úrovňami jasu, 3 špeciálnymi režimami a duálnymi užívateľskými režimami, ktoré ponúkajú priamy prístup k TURBO / STROBE, slúži ako váš najlepší nástroj na osvetlenie pre rôzne scenáre. Pomocou patentovaného indikátora napájania môžete byť ľahko informovaní o úrovni výkonu. Zahrnutá obojsmerná spona tiež umožňuje zovrieť ďalšie spôsoby nosenia vo vrecku, batohu alebo opasku.

Parametre:

 • Použitá LED: 4 x CREE XP-L2 V6 LED
 • Životnosť LED: 50000h 
 • Maximálny výstup LED: 4400 lumenov
 • Dosah svetla: 211 metrov 
 • Vhodné akumulátory/batérie: 2 × CR123, 2 x RCR123, 1 x 21700
 • Počet režimov: 5 - Turbo režim/doba svietenia: 4400 lúmenov/30 min, Vysoký režim/doba svietenia: 1050 lúmenov/3 h 15 min, Stredný režim/doba svietenia: 320 lúmenov/7 h 30 min, Nízky režim/doba svietenia: 50 lúmenov/45 h, Najnižší režim/doba svietenia: 2 lúmeny/700 h                           
 • Povrch reflektora: SMO Hladký leštený
 • Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Maximálna výdrž svietenia: 30min (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 700hod. (min. výkon)   
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Rozmery: Celková dĺžka: 11,8cm, Priemer tela: 2,5cm, Priemer hlavy: 2,9cm
 • Váha: 80g

Obsah balenia:

Svietidlo, šnúrka, náhradný O krúžok. Balenie obsahuje akumulátor / batériu.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Návod na používanie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie