Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Nitecore - LED baterka NITECORE E4K novej generácie 21700, s výstupom LED 4400LM

Kód: 75
Neohodnotené
Značka: NITECORE
99 € 82,50 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka NITECORE E4K novej generácie 21700, s výstupom LED 4400LM

NITECORE E4K je vybavená 4 x CREE XP-L2 V6 LED diódami s životnosťou 50 000 hodín a je schopná emitovať horiaci výkon 4 400 lúmenov z tela s dlaňou s maximálnou intenzitou lúča 11 100 cd a maximálnym hodom 211 metrov, ideálny pre EDC (Everyday Carry), trekking, kempovanie a ďalšie. Nezávisle riadené štvornásobné LED diódy sú napájané obvodom s konštantným prúdom, ktorý zaisťuje trvalé používanie so zaručenou bezpečnosťou. Ultra kompaktné a ľahké telo E4K poskytuje pohodlné a flexibilné použitie a je skonštruované s CNC opracovaným unibody dizajnom, ktorý sa vyznačuje ľahkou hmotnosťou, pevnosťou a vynikajúcim odvodom tepla. Protišmykové ryhovanie je ideálne pre dlhodobé nosenie alebo prevádzku. Chladiace rebrá sú navrhnuté tak, aby znižovali hmotnosť a umožňovali rýchly odvod tepla. Schopnosť chvostového stojana ponúka možnosť umiestnenia bez použitia rúk na rovný povrch. S dodávanou batériou NL2150HPR (5 000 mAh) sa E4K odporúča napájať z batérie 1 x 21700 (vybíjací prúd nad 15 A), pričom je kompatibilná s 2 x batériami CR123 / RCR123. Poskytuje 700 hodín ultra dlhú dobu prevádzky na konzistentné používanie 30 dní na ULTRALOW. Integrovaná technológia ATR reguluje výstup E4K podľa pracovných podmienok a okolitého prostredia, aby sa udržal optimálny výkon.
Jediný ručný postranný vypínač E4K, špeciálne navrhnutý pre vonkajšie použitie, má silikónový kryt odolný proti opotrebeniu, ktorý je šetrný pre používateľov rukavíc. S 5 úrovňami jasu, 3 špeciálnymi režimami a duálnymi užívateľskými režimami, ktoré ponúkajú priamy prístup k TURBO / STROBE, slúži ako váš najlepší nástroj na osvetlenie pre rôzne scenáre. Pomocou patentovaného indikátora napájania môžete byť ľahko informovaní o úrovni výkonu. Zahrnutá obojsmerná spona tiež umožňuje zovrieť ďalšie spôsoby nosenia vo vrecku, batohu alebo opasku.

Parametre:

 • Použitá LED: 4 x CREE XP-L2 V6 LED
 • Životnosť LED: 50000h 
 • Maximálny výstup LED: 4400 lumenov
 • Dosah svetla: 211 metrov 
 • Vhodné akumulátory/batérie: 2 × CR123, 2 x RCR123, 1 x 21700
 • Počet režimov: 5 - Turbo režim/doba svietenia: 4400 lúmenov/30 min, Vysoký režim/doba svietenia: 1050 lúmenov/3 h 15 min, Stredný režim/doba svietenia: 320 lúmenov/7 h 30 min, Nízky režim/doba svietenia: 50 lúmenov/45 h, Najnižší režim/doba svietenia: 2 lúmeny/700 h                           
 • Povrch reflektora: SMO Hladký leštený
 • Materál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Maximálna výdrž svietenia: 30min (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 700hod. (min. výkon)   
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Rozmery: Celková dĺžka: 11,8cm, Priemer tela: 2,5cm, Priemer hlavy: 2,9cm
 • Váha: 80g

Obsah balenia:

Svietidlo, šnúrka, náhradný O krúžok. Balenie obsahuje akumulátor / batériu.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Návod na používanie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: