Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Armytek - LED Baterka ARMYTEK Prime C2 Pro XHP35 USB nabíjateľný, Praktik Set s výstupom LED 2100LM

Kód: 3
Neohodnotené
Značka: Armytek
99,90 € 83,25 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Baterka ARMYTEK Prime C2 Pro XHP35 USB nabíjateľný, Praktik Set s výstupom LED 2100LM

Svietidlo Prime C2 Pro USB je osadené modernou a výkonnou Cree XHP35 LED. Toto svietidlo sa vyznačuje úžasnými hodnotami konštantného jasu. Bolo toho dosiahnuté vďaka výkonnej elektronike a riadením aktívnej teploty bez časovača. Maximálny výstup LED je 2100lm (po stratách na optike 1700lm). Max. výstup dosahuje vďaka výkonnej elektronike. Efektívna TIR-optika je špeciálne navrhnutá pre silný a ďaleký dosvit, ktorý je 192m a aby nedošlo k tzv. tunelovému videniu. Efekt sa nedosiahne ani pri nepretržitom používaní. V spínači svietidla sa nachádza farebná varovná LED indikácia, ktorá v čas varuje pred nízkou úrovňou kapacity akumulátora/ batérie a pred vysokou teplotou v tele svietidla. Spínač je umiestnený z vrchnej strany hlavy svietidla. Slúži pre pohodlné ovládanie jednou rukou a ľahké prepínanie režimov. Prime C2 Pro USB je napájané na 1x 18650 akumulátor. Armytek Prime C2 Pro USB poskytuje 8 režimov svietenia a 3 zábleskové režimy STROBE. Spodné veko batériovej časti tela svietidla je vyberatelné špeciálnym magnetickým konektorom. Skvelé je to, že je možné Li-ion akumulátor 18650 nabíjať priamo v tele svietidla cez priložený USB kábel so špeciálnou magnetickou koncoukou. Nepotrebujete žiadnu nabíjačku. Umiestnený je na konci tela svietidla, čo zvysuje jeho praktickosť o možnosť pripevnenia na kovové predmety. Klip na opasok spolu s púzdrom slúžia na pohodlné nosenie svietidla. Spomínaný plochý tvar konca svietidla, umožňuje státie svietidla podobne ako sviečka. Vnútorná elektronika zabezpečuje aj veľmi nízky odber prúdu vo vypnutom stave, čo potom predlžuje dobu svietenia. Prime C2 Pro USB je predurčené ako viacúčelové svietidlo pre každodenné použitie.  Je kompaktných rozmerov a je dostatočne ľahké. Odolná konštrukcia tela svietidla odoláva pádom z výšky až 10 metrov. Armytek Prime C2 Pro USB má celkovú ochranu pred vodou do hĺbky 10 metrov, nečistotami a prenikaniu prachu. LED baterka Prime C2 Pro USB je univerzálne svietidlo, bez ktorého sa nezaobídete, či už pri prácach okolo domu, kempovaní, outdoorových aktivitách, atď.

Parametre:

 • Použitá LED: XHP35
 • Životnosť LED: 50000h
 • Maximálny výstup LED: 2100 lumenov (po stratách na optike 1700lm), 1950 lumenov (po stratách na optike 1580lm)
 • Dosah svetla: 192m, 185 m 
 • Vhodné akumulátory/batérie: 1x Li-ion 18650 3,7V
 • Svietidlo má vďaka TIR optike rovnomerne rozptýlený svetelný kužeľ s výraznejším ohniskom
 • Počet režimov: 11 Režimov - 100%, 56%, 25%, 11%, 2%, 0,4%, 0,1%, 0,009%, STROBE3, STROBE2, STROBE1
 • Povrch reflektora: TIR optika
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium typ III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch 400HV
 • Maximálna výdrž svietenia: 1 hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 200 dní (min. výkon)
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 10m
 • Vode odolnosť: podľa štandardu IP68 (do hĺbky 10m)
 • Doba svietenia: 1hod. (1700lm-100%), 1,7hod. (950lm-56% výkon), 4hod.(420lm-25% výkon), 10,5hod.(180lm-11% výkon), 50hod. (35lm-2% výkon), 12dní (6lm-0,4% výkon), 40dní (1,7lm-0,01% výkon), 200dní (0,15lm-0,009% výkon)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 12,2cm, Priemer hlavy: 2,45cm, Priemer tela: 2,45cm
 • Váha: 62g (bez akumulátora/batérie)
 • Záruka: 10 rokov

Obsah balenia:

Svietidlo, klip, 2x náhradný tesniaci O-krúžok, nabíjací USB kábel s magnetickým konektorom, 1x Li-ion akumulátor Armytek 18650 3200mAh 3,7V, púzdro. Balenie obsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla:

Uzamykacia funkcia tlačidiel: Otočte zadný uzáver o 1/4 otáčky pre zamedzenie náhodnému zapnutiu svietidla, napr. pri preprave. Stav indikácie bude vypnutý.

Varovná Indikácia: Výstražná signalizácia v bočnom spínači za hlavou svietidla, ukazuje stav akumulátora a teplota vnútri akumulátora. Nízka úroveň akumulátora - Keď je stav akumulátora nižší ako 25%, sa rozsvieti varovné upozornenie - bliká v bočnom spínači farebná indikácia oranžovej farby raz za 2 sekundy. Znižovaním napätia v akumulátore nastáva aj znížovanie jasu svietenia. Pokiaľ jas bude nižší ako 25% z menovitej hodnoty, hlavná LED bude blikať 2 krát po sebe. Kritická úroveň vybitia akumulátora nižšia ako 10% je signalizovaná blikaním červenej indikácie raz za sekundu.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: