Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Acebeam - LED Čelovka ACEBEAM H50 - 3x Samsung LH351D LED

Kód: 995233
Neohodnotené
Značka: Acebeam
98,10 € 81,75 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Čelovka ACEBEAM H50 - 3x Samsung LH351D LED

Acebeam H50 je ľahká čelovka s osadenými 3xSamsung LH351D LED s dennou farbou bieleho svetla 5000K, umiestnenými vedľa seba. Skvelé na čelovke je to, že sklíčka (optické&šošovky) sú v prevedení TIR optiky. To znamená, že čelovka má široký rozptyl svetla aj do priestoru. Poskytuje uhol svetelného lúča max. 125°, na osvetlenie všetkého v zornom poli používateľa. Acebeam H50 je ideálna voľba pre neskorú nočnú prácu alebo prieskum. Osadená výkonná 3x Samsung LED, poskytuje max. výstup 2000 lúmenov s dosahom svetla 137m. H50 ponúka 3 možnosti svietenia: Svietenie 1x stredová LED, svietenie 2x bočná LED, svietenie všetky 3x LED naraz. V každom momentálnom stave svietenia LED sa dajú ešte navoliť 4 stupne intenzity svietenia: 3%, 23%, 50% a TURBO 100% výkon.+ zábleskový režim SOS. Čelovka môže byť napájaná na 1x Li-ion 18650 3,7V aku. alebo 2x jednoráz. CR123 3V batérie/2x nabíjateľné Li-ion 16340 3,7V aku. 1x Li-ion 18650 akumulátor 3,7V (nie je súčasťou balenia) je možné nabíjať priamo v tele čelovky, prostredníctvom rýchleho USB-C portu. Hlava čelovky sa vyznačuje aj výrazným rebrovým chladením, pre dostatočný odvod tepla a kompaktnou veľkosťou. Čelový popruh je elastický a príjemne sa nosí na hlave. Z vnútornej strany je potiahnutý 2x silikonovým pásikom pre perfektné držanie na hlave. Hlavová časť montáže, do ktorej sa vkladá čelovka je vyrobená z gumy. Spodné veko batériovej časti je ploché, takže čelovka dokáže stáť, podobne ako sviečka. Z opačnej strany sa nachádza druhé veko, pod ktorým je ukrytý spomínaný nabíjací USB-C port. Reflektor je vo vyhotovení SMO leštený hladký, pre dokonalý rozptyl svetla do diaľky aj do okolitého priestoru. Telo čelovky je vyhotovené podľa vodeodolného štandardu IP68 a je vyrobené zo zliatiny, tvrdeného leteckého hliníka s eloxovaným antireflexným povrchom Premium Type III. K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu režimov svietenia určený jeden spínač, umiestnený veľmi prakticky na vrchnej časti čelovky. Ovládanie je jednoduché a ľahko prístupné z každej strany. Ak potrebujete extrémne výkonnú čelovku pre poľovné, rybárske či outdoorové aktivity s množstvom režimov svetelného výkonu, potom je Acebeam H50 tou správnou voľbou.

Parametre:

Použitá LED:3 x Samsung LH351D LED

Farba svetla: Denná biela 5000K

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 2000 lumenov

Dosah svetla: 137 metrov

Vhodné akumulátory/ batérie: 1x Li-ion 18650 3,6V/2x jednorázová CR123A 3V batéria

Svietidlo má rovnomerne rozptýlený svetelný kužeľ s výraznejším a širším ohniskom

Pamäť režimov: Áno

Svietidlo má svetelný kužeľ 125° 

Počet režimov: 6 režimov výkonu- TURBO 100%, 50%, 23%, 3%, 0,5%, SOS

Povrch reflektora:  SMO - Leštený hladký

Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard eloxovaný anti-abrazívny povrch  

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 2hod.15min. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 16 dní (min. výkon)  

Pracovné napätie: 2,6 ~ 6V

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Vode odolnosť: podľa štandardu IP68

Doba svietenia: meraná na 1x Li-ion ACEBEAM IMR 18650 3100mAh, TURBO 100% 2000lm (2hod.15min.), 50% 1000lm (2hod.30min.), 23% 450lm (3hod.), 3% 55lm (3hod.30min.), 0,5% 10lm (16dní.), SOS (5hod.)

Rozmery: Celková dĺžka: 8,3cm, Priemer hlavy: 3,3cm, Priemer tela: 2,6cm

Váha: 62g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, 2x náhradný O-krúžky, nabíjací USB kábel, manuál. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla: 

K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu svietenia čelovky určený spínač, umiestnený na vrchnej časti čelovky. Spínač krátko stlačte pre zapnutie/ vypnutie. Vždy, dvojitým rýchlym klikom, meníte svietenie jednotlivých reflektorov: svietenie 1x stredová LED, svietenie 2x bočná LED, svietenie všetky 3x LED naraz.

Dlhým stlačením a podržaním spínača vo vypnutom stave, čelovku zapnete v ultra-nízkom režime svietenia.

Uzamknutie spínača čelovky. Podržte spínač stlačený cca 3sek., čelovka sa uzamkne a 3x blikne. Teraz sa nachádza v režime proti nechcenému zapnutiu, napr. pri prevoze v batožine.

Zmena intenzity svetla v ktoromkoľvek počte svietenia LED. V zapnutom stave držte stlačený spínač cca 3sek., režimy výkonu sa začnú cyklicky meniť v poradí: 3%, 23%, 50% a TURBO 100% výkon.

Pre zvolenie zábleskového režimu SOS - 1x rýchlo stlačte spínač + dlhé držanie.

Nabíjanie:

Li-ion akumulátor 18650 (nie je súčasťou balenia) sa nabíja priamo v tele čelovky. Odskrutkujte veko z pravej strany tela čelovky, pod ktorým sa nachádza nabíjací USB-C port. Pripojte priložený nabíjací USB-C kábel k čelovke a druhý koniec pripote napr. k USB rozhraniu PC. Začne nabíjanie, signalizované svietením indikačnej LED na čelovke na červeno. Plné nabitie je signalizované zmenou červenej farby na zelenú.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: