Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Acebeam - LED Čelovka ACEBEAM H50 - 3x Samsung LH351D LED

Kód: 995233
Neohodnotené
Značka: Acebeam
98,10 € 81,75 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Čelovka ACEBEAM H50 - 3x Samsung LH351D LED

Acebeam H50 je ľahká čelovka s osadenými 3xSamsung LH351D LED s dennou farbou bieleho svetla 5000K, umiestnenými vedľa seba. Skvelé na čelovke je to, že sklíčka (optické&šošovky) sú v prevedení TIR optiky. To znamená, že čelovka má široký rozptyl svetla aj do priestoru. Poskytuje uhol svetelného lúča max. 125°, na osvetlenie všetkého v zornom poli používateľa. Acebeam H50 je ideálna voľba pre neskorú nočnú prácu alebo prieskum. Osadená výkonná 3x Samsung LED, poskytuje max. výstup 2000 lúmenov s dosahom svetla 137m. H50 ponúka 3 možnosti svietenia: Svietenie 1x stredová LED, svietenie 2x bočná LED, svietenie všetky 3x LED naraz. V každom momentálnom stave svietenia LED sa dajú ešte navoliť 4 stupne intenzity svietenia: 3%, 23%, 50% a TURBO 100% výkon.+ zábleskový režim SOS. Čelovka môže byť napájaná na 1x Li-ion 18650 3,7V aku. alebo 2x jednoráz. CR123 3V batérie/2x nabíjateľné Li-ion 16340 3,7V aku. 1x Li-ion 18650 akumulátor 3,7V (nie je súčasťou balenia) je možné nabíjať priamo v tele čelovky, prostredníctvom rýchleho USB-C portu. Hlava čelovky sa vyznačuje aj výrazným rebrovým chladením, pre dostatočný odvod tepla a kompaktnou veľkosťou. Čelový popruh je elastický a príjemne sa nosí na hlave. Z vnútornej strany je potiahnutý 2x silikonovým pásikom pre perfektné držanie na hlave. Hlavová časť montáže, do ktorej sa vkladá čelovka je vyrobená z gumy. Spodné veko batériovej časti je ploché, takže čelovka dokáže stáť, podobne ako sviečka. Z opačnej strany sa nachádza druhé veko, pod ktorým je ukrytý spomínaný nabíjací USB-C port. Reflektor je vo vyhotovení SMO leštený hladký, pre dokonalý rozptyl svetla do diaľky aj do okolitého priestoru. Telo čelovky je vyhotovené podľa vodeodolného štandardu IP68 a je vyrobené zo zliatiny, tvrdeného leteckého hliníka s eloxovaným antireflexným povrchom Premium Type III. K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu režimov svietenia určený jeden spínač, umiestnený veľmi prakticky na vrchnej časti čelovky. Ovládanie je jednoduché a ľahko prístupné z každej strany. Ak potrebujete extrémne výkonnú čelovku pre poľovné, rybárske či outdoorové aktivity s množstvom režimov svetelného výkonu, potom je Acebeam H50 tou správnou voľbou.

Parametre:

Použitá LED:3 x Samsung LH351D LED

Farba svetla: Denná biela 5000K

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 2000 lumenov

Dosah svetla: 137 metrov

Vhodné akumulátory/ batérie: 1x Li-ion 18650 3,6V/2x jednorázová CR123A 3V batéria

Svietidlo má rovnomerne rozptýlený svetelný kužeľ s výraznejším a širším ohniskom

Pamäť režimov: Áno

Svietidlo má svetelný kužeľ 125° 

Počet režimov: 6 režimov výkonu- TURBO 100%, 50%, 23%, 3%, 0,5%, SOS

Povrch reflektora:  SMO - Leštený hladký

Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard eloxovaný anti-abrazívny povrch  

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 2hod.15min. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 16 dní (min. výkon)  

Pracovné napätie: 2,6 ~ 6V

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Vode odolnosť: podľa štandardu IP68

Doba svietenia: meraná na 1x Li-ion ACEBEAM IMR 18650 3100mAh, TURBO 100% 2000lm (2hod.15min.), 50% 1000lm (2hod.30min.), 23% 450lm (3hod.), 3% 55lm (3hod.30min.), 0,5% 10lm (16dní.), SOS (5hod.)

Rozmery: Celková dĺžka: 8,3cm, Priemer hlavy: 3,3cm, Priemer tela: 2,6cm

Váha: 62g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, 2x náhradný O-krúžky, nabíjací USB kábel, manuál. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla: 

K dispozícii je pre zapnutie/ vypnutie a zmenu svietenia čelovky určený spínač, umiestnený na vrchnej časti čelovky. Spínač krátko stlačte pre zapnutie/ vypnutie. Vždy, dvojitým rýchlym klikom, meníte svietenie jednotlivých reflektorov: svietenie 1x stredová LED, svietenie 2x bočná LED, svietenie všetky 3x LED naraz.

Dlhým stlačením a podržaním spínača vo vypnutom stave, čelovku zapnete v ultra-nízkom režime svietenia.

Uzamknutie spínača čelovky. Podržte spínač stlačený cca 3sek., čelovka sa uzamkne a 3x blikne. Teraz sa nachádza v režime proti nechcenému zapnutiu, napr. pri prevoze v batožine.

Zmena intenzity svetla v ktoromkoľvek počte svietenia LED. V zapnutom stave držte stlačený spínač cca 3sek., režimy výkonu sa začnú cyklicky meniť v poradí: 3%, 23%, 50% a TURBO 100% výkon.

Pre zvolenie zábleskového režimu SOS - 1x rýchlo stlačte spínač + dlhé držanie.

Nabíjanie:

Li-ion akumulátor 18650 (nie je súčasťou balenia) sa nabíja priamo v tele čelovky. Odskrutkujte veko z pravej strany tela čelovky, pod ktorým sa nachádza nabíjací USB-C port. Pripojte priložený nabíjací USB-C kábel k čelovke a druhý koniec pripote napr. k USB rozhraniu PC. Začne nabíjanie, signalizované svietením indikačnej LED na čelovke na červeno. Plné nabitie je signalizované zmenou červenej farby na zelenú.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie