Doprava zdarma pri nákupe nad 40 eur

Acebeam - LED Čelovka ACEBEAM H20 - Čierna (XP-L HI LED)

Kód: 994413
Neohodnotené
Značka: Acebeam
69,95 € 58,29 € bez DPH
na sklade

Detailné informácie

Podrobný popis

LED Čelovka ACEBEAM H20 - Čierna (XP-L HI LED)

Čelovka Acebeam H20 je úžasná a silná čelovka s výkonom 1000lm a dosahom svetla 80m. Acebeam H20 sa svojím výkonom radí medzi výkonnejšie jednočipové čelovky. H20 je poháňaná iba jedným akumulátorom 18650 3,7V Li-Ion. Čelovka sa vyznačuje novou CREE XP-L HI LED s vysokou intenzitou, 6500/ 4500K s denným odtieňom bieleho svetla, ktorý pôsobí prirodzenejšie a príjemnejšie pre ľudské oko oproti studenému odtieňu svetla, ktorý je momentálne najbežnejší u týchto čeloviek. Možnosťou nastavenia uhla čelovky od 70 ° do 120 °. Vďaka novej CREE XP-L HI LED má široký rozptyl svetla a aj široký kužeľ, čo zaručuje jej všestranné použitie. Spoľahlivý čelový popruh je vyrobený z mäkkého pružného materiálu, pre pohodlné upevnenie čelovky na hlave. Čelovka H20 sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a poskytuje štyri úrovne svietenia + režim TURBO 100%. Vzhľadom k spínaču zapnutia/ vypnutia, ktorý je umiestnený z bočnej strany tela čelovky, je hu možné jednoducho zapínať a ovládať režimy svietenia pomocou vypínača jednou rukou. Čelovka je kompaktných tvarov a je hmotnostne ľahká, ale zároveň pevnostne veľmi odolná. Jedná sa o multi-funkčnú čelovku, čo využijete pri práci v dome, oprave auta alebo trebarz aj pri kempovaní či jazde na bicykli. Čelovka H20 má pracovnú dobu svietenia až 1200 hodín na jedno nabitie v najnižšej úrovni jasu svietenia. K čelovke je dodávaný aj odnímateľný klip pre jednoduché pripevnenie na opasok. Plochá spodná časť tela čelovky, slúži pre jej vertikálne postavenie a je aj magnetická. Čelovka je vyrábaná podľa najvyšších štandardov výroby a spoľahlivosti. Acebeam H20 ľahko odoláva pádom, nárazom a vibráciám.

Parametre:

Použitá LED: CREE XP-L HI LED

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 1000 lumenov

Dosah svetla: 80 metrov

Vhodné akumulátory/ batérie: 1x 18650 Li-Ion 3,7V

Svietidlo má rovnomerne rozptýlený svetelný kužeľ s výraznejším a širším ohniskom

Pamäť režimov: Áno

Svietidlo má svetelný kužeľ 70° ohnisko (hot spot), 120° halo (spill)

Počet režimov: 5 Režimov - TURBO 100% 1000lm (1,2hod.), 50% 500lm (2,5hod.) 20% 200lm (6hod.), 3% 30lm (70hod.), 0,03% 0,3lm (1200hod.)

Povrch reflektora:  OP - Texturovaný reflektor

Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-400HV eloxovaný anti-abrazívny povrch  

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 1,2hod. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 1200hod. (min. výkon)  

Farba svetla: Denná biela

Pracovné napätie: 2,7 ~ 9V

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,2m

Vode odolnosť: podľa štandardu IPX-6

Doba svietenia: TURBO 100% 1000lm (1,2hod.), 50% 500lm (2,5hod.) 20% 200lm (6hod.), 3% 30lm (70hod.), 0,03% 0,3lm (1200hod.)

Rozmery: Celková dĺžka: 10,7cm, Priemer hlavy: 2,8cm, Priemer tela: 2,1cm

Váha: 54g (bez akumulátora/ batérie)

Obsah balenia:

Svietidlo, popruh na hlavu, klip, 2x O-krúžky. Balenie neobsahuje akumulátor/ batériu.

Ovládanie svietidla: 

Čelovka H20 sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a poskytuje štyri úrovne svietenia + režim TURBO 100%. Vzhľadom k spínaču zapnutia/ vypnutia je hu možné jednoducho zapínať/ vypínať a ovládať režimy pomocou tohto spínača jednou rukou. Čelovka sa zapína stlačením spínača po dobu cca. 2sec. Čelovka sa zapne a následne je možné režimy meniť stláčaním spínača, režimy sa cyklicky menia. Čelovka sa vypína stlačením spínača cca 2sec. TURBO 100% režim aktivujete v zapnutom stave, keď 4x postupne stlačíte spínač.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie